TOP CHEF: "To katastrofy dzień jest!"

11.04.2018

W najbliższą środę kucharzy czeka prawdziwy egzamin ze znajomości kuchni włoskiej! Uczestnicy będą przygotowywać potrawy pod okiem bezwzględnego Włocha, szefa Giancarlo Russo oraz konesera smaków słonecznej Italii – Piotra Gąsowskiego. Giancarlo Russo słynie z dużych wymagań i przywiązania do tradycji. Nad kucharzami ciąży więc ogromna presja.

- Co to jest?! – zapyta szef kuchni Giancarlo Russo, trzymając w dłoniach masło klarowane, służące jednemu z uczestników do podsmażenia grzybów.

- Nie, nie, nie! Błąd, to nie jest fusion! Ty robisz confusion! Grzyby na kuchnia włoska smaży na oliwa extra virgin! – zdenerwuje się Włoch.

- Nie dzień dobry! To katastrofy dzień jest! Pierwszy raz widzę ryż na patelnia! – usłyszy od niego kolejny z kucharzy.

Stojący na straży ojczystej prostoty i tradycji szef Giancarlo swoimi restrykcyjnymi zasadami wprowadzi popłoch wśród uczestników.

- Myślałem, że ja jestem ostry. Niestety już straciłem pazury – zdradzi Piotr Gąsowski.

W 6. odcinku kucharze będą musieli rozwinąć skrzydła. – Oczekujemy włoskiego lotu nad kukułczym gniazdem – zapowiada Wojciech Modest Amaro. Jednak jurorzy nie będą dla uczestników łaskawi. – Ja tego dania nie puszczę – usłyszy jeden z nich od Roberta Sowy. Co jeszcze czeka kucharzy? Czy zdołają powściągnąć emocje?

Czy komuś uda się ugotować perfekcyjne, włoskie danie? Oglądajcie TOP CHEF w środę 11 kwietnia o godzinie 21.30 w Polsacie!

Udostepnij:

Komentarze (4)

KORAL 16.04.2018 21:04
Jaka groźna mina pana R. Sowy :) Ja kibicuję Janowi Kilańskiemu.
Bożena Matuszczyk 12.04.2018 10:44
Nie chciałabym zapeszyć ale bardzo chciałabym aby to właśnie Mateusz znalazł się w finale, ale waham się jeszcze pomiędzy Sylwią a Mariolą. Jak to mówią wygra lepszy, wszyscy na swój sposób są dobrzy. Trzymam kciuki.;)
Doradca Smaku 12.04.2018 08:35
A kto Twoim zdaniem znajdzie się w finale?
Bożena Matuszczyk 11.04.2018 23:03
Oglądałam dzisiejszy program i było naprawdę ostro , w dogrywce kibicowałam Mateuszowi i cieszę się że przeszedł dalej.;).;)

Polecane przepisy

prymat