Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Symbol słonecznych wakacji

Symbol słonecznych wakacji

 

Kojarzą nam się przede wszystkim z latem i czasem wakacyjnych podróży. Uwielbiają je głównie dzieci, ale tak naprawdę nawet dorośli nie są w stanie im się oprzeć. Zapraszamy na gofrowy Wpis Tygodnia.

 

Jadane głównie na słodko w nadmorskich lub górskich kurortach z bitą śmietaną, polewą i owocami. Ta stereotypowa postać gofra jest tak trwale w nas zakorzeniona, że trudno nam sobie wyobrazić gofry w innym wydaniu. A przecież, tak jak można cudownie bawić się ciastem naleśnikowym, tak ciastem na gofry również. Poza tym kto powiedział, że gofry muszą być słodkim deserem, a nie np. pożywnym, wytrawnym śniadaniem…?! O tym i o innych ciekawych kwestiach związanych z bohaterem Wpisu Tygodnia - gofrem - znajdziecie u Ewy na blogu we wpisie „Gofry – (nie tylko) wakacyjne przysmaki”.

 

 

Symbol słonecznych wakacjiWpis Tygodnia Ewy - "Gofry - (nie tylko) wakacyjne przysmaki"

 

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Ewa 14.07.2015 12:19
Dzięki dziewczyny i dziękuję za wyróżnienie :)
Malinka 13.07.2015 17:21
Gratuluję! Wpis inspirujący i ciekawy :)
Renata9 13.07.2015 16:06
Gratuluję wyróżnienia :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak