Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Świętujemy urodziny Torunia z Prymatem i Robertem Sową!

Świętujemy urodziny Torunia z Prymatem i Robertem Sową!

W sobotę 24 czerwca miasteczko Prymat zagości w malowniczym Toruniu. Jak zawsze przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Jedną z nich niewątpliwie będzie możliwość skosztowania grillowych przysmaków przygotowanych przez samego Roberta Sowę. Pyszności powstały na bazie produktów Eisberg, przypraw Prymat idodatków marki Smak. 

Zbliżający się weekend zapowiada się bardzo atrakcyjnie. 24 czerwca zapraszamy do Torunia na Piknik Rodzinny „W kręgu żywiołów, czyli urodziny miasta Torunia”. Nie zabraknie na nim również firmy Prymat. Jak zawsze przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Jedną z nich niewątpliwie będzie możliwość skosztowania grillowych przysmaków przygotowanych przez samego Roberta Sowę. Pyszności powstały na bazie produktów Eisberg, przypraw Prymat idodatków marki Smak.

W trakcie pikniku będzie można odwiedzić także namiot Prymatu, w którym czekają kolejne atrakcje. W namiocie do zdobycia będą porady przydatne w sezonie grillowym, przygotowane przez Prymat i Eisberg. Każdy chętny będzie mógł zabrać ze sobą książeczkę z inspirującymi przepisami na udanego grilla. Dzięki nim przygotujecie całe przyjęcie – począwszy od przekąsek, poprzez różnorodne mięsa aż po sałatki.
Dodatkowo będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Kręcąc naszym Kołem Fortuny wygracie przyprawy Prymat, gadżety Eisberg oraz akcesoria przydatne w każdej kuchni.

Inne atrakcje

W Toruniu czekają nie tylko kulinarne atrakcje, bowiem impreza ma bardzo bogaty i interesujący program. Przygotowano rejs żaglówkami, spektakl „Robinson Crusoe” na Scenie na Wiśle, Festiwal Teatrów Ulicznych oraz koncert Czesława Mozila!

Zapraszamy!

24 czerwca, Błonia Nadwiślańskie
Start godz. 15:00.

Doradca Smaku 26.06.2017 13:53
@Róża1, w niedługim czasie będziemy w Namysłowie. Zapraszam więc do śledzenia na bieżąco zapowiedzi naszych imprez.
Róża1 26.06.2017 07:50
Szkoda , że tak daleko mieszkam :-(((( opolskie .

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak