Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

SUPERIA – nazwa, która zobowiązuje

SUPERIA – nazwa, która zobowiązuje

Współczesny klient oczekuje od zmywarki skuteczności, niezawodności działania oraz wzornictwa, które będzie spójne z projektem zarówno kuchni wykonanej w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym - przy wykorzystaniu szkła i stali. Wchodząc do salonu sprzętu AGD, mamy do wyboru od kilku do kilkunastu urządzeń, ale oczywiście do domu wrócimy tylko z tym jednym, jedynym. Na co więc warto zwrócić uwagę, by nasz „związek” ze zmywarką nie skończył się szybko rozczarowaniem albo, co gorsza - rozwodem i wymianą na inny model?  

Zmywarka to jedno z najbardziej docenianych urządzeń domowych, które pozwala oszczędzić zarówno czas, jak i wodę oraz energię elektryczną. Głośność pracy tego urządzenia jest jednym z ważniejszych parametrów, ponieważ często znajduje się ona w połączonym z salonem aneksie kuchennym.

Silnik ProSmart Inverter to gwarancja skutecznej i cichej pracy urządzenia. Jego zasada działania pozwala dostosować pracę do efektów, które chcemy w ramach danych programów osiągnąć – praca szybka i intensywna, ale również bardzo delikatna - gwarantująca skuteczność i zarazem oszczędność. Korzyścią takiej zmywarki są bardzo wysokie: efektywność pracy oraz nasz komfort życia użytkownika podczas pracy urządzenia. Zmywarka ma nam zagwarantować czas na odpoczynek albo realizację tych działań, na które po prostu normalnie nie starcza nam czasu. W skali tygodnia mogą to być nawet 2-3h.

Korzyści pracy zmywarki widzimy i odczuwamy od razu. Skutki zmywania naczyń szklanych bez technologii ochrony szkła (regulacji pH – poziomu twardości wody) - również. Rysy i matowienie szkła to bardzo częsty powód pozostawania naczyń szklanych w szafce podczas wizyt naszych znajomych. Potrawy czy napoje nie wyglądają atrakcyjnie w szkle, które przestało już być transparentne i nie lśni. Zjawisko to nazywamy korozją szkła, czyli mechanicznym jego uszkodzeniem. Powodów jej powstawania jest kilka. Może to być niewłaściwy program ze zbyt wysoką temperaturą i ciśnieniem lub zbyt długim czasem pracy. Na korozję wpływa też jakość stosowanych detergentów oraz sama jakość szkła. Na te elementy mamy wpływ. Nie jesteśmy jednak w stanie wyeliminować zbyt miękkiej wody, bo – chcąc zmywać bez zacieków (kamienia) – używamy soli, która oczyszcza filtr żywiczny zmiękczający wodę. Eliminując osad powstały na naczyniach po wyschnięciu kropli wody (w Polsce najczęściej twardej albo średnio twardej wody), stwarzamy warunki do korozji szkła.

 

Inteligentne zmywarki Beko zostały wyposażone w technologię GlassShield, której zadaniem jest zmywanie w wodzie o określonym poziomie miękkości – miękkiej, ale nie bardzo miękkiej (jaka powstaje po regeneracji jonitu). Urządzenie posiada system dozowania wody do komory zmywarki w taki sposób, aby zapobiegać sytuacji, gdy właśnie dzisiaj zmywarka automatycznie, po pobraniu określonej ilości wody do zmywania (odpowiedniej przy danym poziomie twardości), przeprowadza oczyszczanie złoża jonitu. Sprawdzenie twardości wody oraz ustawienie technologii GlashSield na właściwym poziomie zajmie nam do 3 minut i trzeba je przeprowadzić jedynie raz.

Dzięki GlassShield szkło będzie umyte, lśniące, bez białego osadu, ale również  zabezpieczone przed matowieniem i rysami. Naczynia będą jak nowe przez wiele lat.

 

SUPERIA – nazwa, która zobowiązuje SUPERIA – nazwa, która zobowiązuje

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak