Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Rozgrzewające zupy na jesień

Rozgrzewające zupy na jesień

O tej porze roku potrzebujemy ciepłych i pożywnych posiłków. Jedną ze smaczniejszych i zdrowszych propozycji na jesień jest warzywny krem. Przekonajcie się, że na zimne dni będzie jak znalazł!  

 

Krem to tak naprawdę zupa dla leniwych, a zachwytów nad nim nie ma końca. Przygotowanie tej aksamitnej mikstury jest też niezwykle proste - możemy w końcu wykorzystać większość składników, które akurat znajdziemy w lodówce. W przeciwieństwie do tradycyjnej zupy nie ma też znaczenia wielkość i grubość pokrojonych w kawałki warzyw, bo ostatecznie wszystko zostanie zmiksowane w pyszną i aromatyczną całość. 

 

Jeśli o tej porze roku marzą Wam się rozgrzewające i delikatne w smaku zupy, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Zupa krem w różnych odsłonach" autorstwa Patrycji33. Znajdziecie tam kilka inspiracji na pyszne, warzywne kremy. 

Rozgrzewające zupy na jesień

Patrycja33 proponuje aksamitny Krem z czerwonej soczewicy

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak