Przenieś swojego bloga kulinarnego!

24.05.2011
Przenieś swojego bloga kulinarnego!

Rzesze nowych fanów ciekawych kulinariów oraz bezpośredni dostęp do przywilejów płynących z racji bycia doradcą. Co najważniejsze – właściwie gwarantowana gratyfikacja finansowa.

 

DoradcaSmaku.pl to wyjątkowy serwis społecznościowy skupiający miłośników gotowania. To również największa baza przepisów w Polsce, która składa się z ponad 120 tysięcy gotowych pomysłów na udany posiłek, a ponadto: możliwość prowadzenia bloga kulinarnego oraz aktywna społeczność kulinarna. Miłośnicy dobrej kuchni od zawsze lubili dzielić się swoimi wrażeniami z innymi.

 

DoradcaSmaku.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc możliwość prowadzenia własnego indywidualnego bloga. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku – docenionymi przez innych specjalistów gotowania. Jeśli prowadzisz już swojego bloga, to właśnie informacja dla Ciebie!

 

Przeniesienie bloga to szansa na atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe. Za przeniesienie bloga można otrzymać 500zł lub 200zł, w zależności od wariantu. Raz w tygodniu wybierany jest wpis tygodnia nagradzany 1000 punktów, które można wymieniać na nagrody. Co miesiąc wybieramy blogera miesiąca, który otrzymuje wyróżnienie w postaci gratyfikacji finansowej – 500zł! By przenieść bloga wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa na adres [email protected] . Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

 

Teraz również i Ty możesz stać się Doradcą Smaku! Łącz smaki, gotuj, publikuj, pomagaj innym i wygrywaj! Sponsorami nagród w portalu DoradcaSmaku.pl są marki: Prymat, Kucharek i Smak.

 

1

 

Tutaj krótki materiał o blogach: TUTORIAL

Udostepnij:

Komentarze (1)

Doradca Smaku 15.06.2011 13:33
W wypadku pytań, piszcie na nasz adres: [email protected]
prymat