Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Przed nami III Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni

Przed nami III Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni

Już w najbliższą sobotę, 28 kwietnia, kolejny raz zagościmy na Świętokrzyskim Festiwalu Smaków. W trakcie trzeciej edycji imprezy na wszystkich przybyłych będzie czekać moc atrakcji, m.in.: największy w regionie kiermasz produktów i potraw świętokrzyskich, konkursy i zabawy czy przegląd piosenki folklorystycznej.

Od 28 do 29 kwietnia w Parku Etnograficznym w Tokarni pod Kielcami, będziemy świadkami wielkiej uczty smaków. Na czas festiwalu pojawi się miasteczko marki Prymat oraz JBB, naszego partnera letniej trasy imprezowej. Nie zabraknie oczywiście słynnego kulinarnego tira, na którym Robert Sowa - gość specjalny wydarzenia - wraz ze swoją ekipą będzie serwował dania z grilla z produktami marki JBB. Natomiast aromatu potrawom dodadzą przyprawy Prymat.

W miasteczku rozstawiony zostanie także specjalny namiot, w którym będzie można uzyskać wiele cennych wskazówek dotyczących grillowania, a także nieodpłatnie otrzymać książeczki z przepisami na grilla. To nie wszystko! Specjalna atrakcja to koło fortuny, przy którym każdy zyska możliwość wygrania cennych nagród.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Przed nami III Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni   Przed nami III Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni   

Bożena Matuszczyk 27.04.2018 22:29
To fajnie, będę na bieżąco śledzić wiadomości D.S .Dziękuję za informację.;)
Doradca Smaku 27.04.2018 08:13
Bożeno, na bieżąco będziemy informować o kolejnych imprezach :).
Bożena Matuszczyk 26.04.2018 23:30
Bardzo fajna impreza , super festiwal smaków. Bardzo bym chciała pojechać, ale niestety trochę za daleko , może kiedyś uda mi się spotkać z Panem Robertem Sową na takim właśnie festiwalu,jak będzie gdzieś bliżej mojej miejscowości. Na pewno będzie ciekawie, smacznie i wesoło .;);)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak