Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Prymat na II Świętokrzyskim Festiwalu Smaków

Prymat na II Świętokrzyskim Festiwalu Smaków

 

Już 30 kwietnia zapraszamy do Tokarni na Świętokrzyski Festiwal Smaków, na który dojedziemy naszym kulinarnym tirem. Będzie jak zwykle smacznie!

 

Od 30 kwietnia do 1 maja w Parku Etnograficznym w Tokarni pod Kielcami, będziemy świadkami wielkiej uczty smaków! Odbędzie się tam II Świętokrzyski Festiwal Smaków. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Muzeum Wsi Kieleckiej. W trakcie festiwalu na wszystkich przybyłych będzie czekać moc atrakcji, m.in.: największy w regionie kiermasz produktów i potraw świętkorzyskich, dawne gry i zabawy czy przegląd piosenki folklorystycznej. Z kolei 30 kwietnia wszyscy pasjonaci gotowania będą mieli okazję zobaczyć dwóch mistrzów kulinarnych w akcji! Na scenie tira odbędzie się bowiem konkurs „Mistrz Kuchni” z udziałem Roberta Sowy oraz Teo Vafidisa. Z tira również będziemy serwować przygotowane z firmą Eisberg sałatki – mamy ich do rozdania aż tysiąc. Nie zawiedziemy Was także w kwestii koła fortuny, gdzie i tym razem będziecie mogli wygrać wspaniałe gadżety. Serdecznie zapraszamy do udziały w imprezie! Do zobaczenia.

 Prymat na II Świętokrzyskim Festiwalu Smaków

 

 

Mama niejadka 03.05.2017 10:05
Szkoda że takich informacji nie ma tydzień przed a w ostatniej chwili i ciężko zaplanować wyjazd, a chętnie wzięła udział :(
bietka 01.05.2017 20:40
ja niestety również mam daleko
pestka 01.05.2017 11:15
szkoda, że mam tak daleko
2milutka 29.04.2017 21:11
Na pewno się pojawię :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak