Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Pomysł na szybki obiad, czyli wytrawne placuszki

Pomysł na szybki obiad, czyli wytrawne placuszki

W słodkiej odsłonie uwielbiane przez dzieci, w wytrawnej przez dorosłych. Chrupiące placuszki z warzywami w roli głównej podbiją podniebienie wszystkich wielbicieli tradycyjnych, i niekoniecznie łagodnych, smaków. 

Łatwe i szybkie do przyrządzenia, a w dodatku od lat znane w polskiej kuchni. Placuszki ziemniaczane ze względu na wyśmienity smak i prostotę, w wielu polskich domach smażone są przynajmniej raz w tygodniu. Nic w tym dziwnego, skoro do przygotowania tradycyjnego placuszka potrzebujemy naprawdę niewiele: kilka ziemniaków, cebulę, jajko i odrobinę mąki. A dla tych, którzy chcą unowocześnić popularne danie mogą spokojnie zastąpić żółtą bulwę innym warzywami, np. cukinią, marchewką, szpinakiem, a nawet groszkiem. 

 

Jeśli z przyjemnością zajadacie się chrupiącymi placuszkami, a bardziej niż słodkie smakują Wam słone lub ostre, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Wytrawne placuszki" autorstwa Maridki19. Znajdziecie tam kilka inspiracji na pyszne placki z warzyw. 

Pomysł na szybki obiad, czyli wytrawne placuszki

Maridka19 proponuje wytrawne placuszki

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak