Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Piernikowe smakołyki i ozdoby

Piernikowe smakołyki i ozdoby

Pierniki to niezwykle aromatyczny symbol zbliżających się Świąt. Jednak poza swoim doskonałym smakiem, te korzenne smakołyki można wykorzystać jako element świątecznego prezentu dla swoich bliskich.

Jedni ciasto piernikowe traktują jako smakołyk, który pojawia się na świątecznym stole, inni natomiast przygotowują je dużo wcześniej, aby wykorzystać je jako ozdoby lub podarować bliskim w prezencie. Pierniki mogą przybierać rozmaite kształty – począwszy od gwiazdek, kółek, serduszek aż po misie, przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Istnieje też możliwość wyczarowania z nich innych pięknych świątecznych ozdób, jak. np. piernikowej chatki, która położona na kuchennym stole, roztaczała będzie korzenną woń.

Jeśli chcecie wyczarować piernikowe smakołyki, które podarujecie swoim bliskim w prezencie lub chcecie, aby zagościły na Waszych stołach w formie ozdoby, to zapraszamy do przeczytania Wpisu Tygodnia pt: „Piernikowe LOVE, czyli zakochaj się w dekoracjach z piernika”. MałaMi89 dzieli się w nim swoimi inspiracjami i smacznymi przepisami! Zapraszamy!

 Piernikowe smakołyki i ozdoby

Świąteczne pierniczki (bez leżakowania) w wydaniu MałaMi89

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.
Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

monikaT83 07.12.2015 20:10
Rewelacja wpis,gratuluję wyróżnienia:)
bietka 07.12.2015 12:06
gratuluję wpisu tygodnia :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak