Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Oficjalna informacja w sprawie konkursu BOSCH

Oficjalna informacja w sprawie konkursu BOSCH

 

"Informujemy, ze zgodnie z regulaminem zwycięzcy konkursy zostaną wybrani spośród wszystkich osób, które zgłosiły się do konkursu w dniach 18.02 - 18.03.2011 (włącznie, do godz. 23.59) i laureatom przyznanych zostanie 10 kompletów garnków Benders oraz jedna płyta FlexInduction. Lista laureatów zostanie opublikowana w najbliższych dniach. W razie wątpliwosci każdy uczestnik konkursu może złożyć reklamację zgodnie z procedurą zawartą w regulaminie." 

borgia 24.03.2011 23:00
Niom... Tylko, że Iza zadała na samym początku pytanie, na które pozwoliłam sobie - o zgrozo odpowiedzieć. I wyjaśnić Patrycji, której nie ma na fb (tak przy okazji). I nagle się zaczęło. To ja jeszcze pragnę jedno zaznaczyć - ja od początku rozumiem o co chodzi. I nie potrzebuję tłumaczenia po kilkakroć. Już mi się nie chce nawet liczyć. Świadczy to o tym, ze traktujecie mnie jak osobę absolutnie ograniczoną, nie pamiętając o tym co same powiedziałyście. Więc słowo za słowo. Nie ja zaczęłam. A to przez to, że jestem uparta, i cholernie dbam o to, aby wszystko było jasne. Powiedziane było tak, więc tego się trzymajmy. Mówię \"Wy\", bo cały czas mam na myśli takie same słowa innych dziewczyn. Również życzę dobrej nocy i wcale nie jest mi lekko. Możesz być pewna. Nie dlatego, że dobrej nocy życzę, ale dlatego że cała ta sytuacja (niewarta niczego) trochę stała się niezdrowa. Mateusz wie, że życzę mu jak najlepiej. I nie tylko jemu.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:22
Kończą pozdrawiam Cię serdecznie i proszę o wyrozumiałość. Nie lubię się denerwować i nie lubię denerwować kogoś... Ale Ty również mnie wkurzyłaś. I mam nadzieję, że na przyszłość kwestie regulowane postanowieniami zawartymi w regulaminie będą przestrzegane w obie strony. Bo bez sensu jest narażać się na zbędne emocje, jeśli można zrobić wszystko tak, jak zrobić się powinno.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:17
Napisałaś: \"Napisałam moje uwagi dotyczące jednej rzeczy. Dla mnie istotnej. Dlaczego więc bombardujecie mnie informacjami z kolei dla mnie nieistotnymi? \" Ja również napisałam uwagi dotyczące jednej rzeczy, która jest istotna dla mnie, więc po co bombardujesz mnie informacjami dla mnie nieistotnymi? Bo tak jak powtarzam, dzień 17.02 jest dla mnie NIEISTOTNY. Rzuć okiem na sprawę z dwóch stron i nie bombarduj mnie informacjami dotyczącymi 17.02. Bo mnie one nie obchodzą i nie mam zamiaru odnosić się do Twojego zdania odnośnie tego, że coś powtarzam z uporem maniaka! Ty również coś powtarzasz z uporem maniaka i zastanawiam się dlaczego nie odniesiesz się do tego, że po prostu kogoś pominięto w tej całej sprawie? Kogoś kto zapoznał się z regulaminem i wysłał regulaminowe zgłoszenia 18.03 po południu. A takich osób jest sporo.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:11
Ty napisałaś o 17.02, a ja o 18.03. Tobie chodzi o 17.02, a mi o 18.03. To chyba jasne. I na tym kończę naszą dyskusję. I powtarzam raz jeszcze. Mnie interesuje tylko i wyłącznie 18.03! Odpowiadam tylko i wyłącznie za swoje słowa i słowa innych osób mnie nie interesują. Uważam, że zgłoszenia wysłane po południu tego dnia mogą być równie ciekawe, jak te wysłane wcześniej. Więc nie fair byłoby ich wcale nie przeczytać. I tylko o to mi chodzi.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:05
Laski, jak to ujęłaś dowiedziały się kto wygrał... ale nie chodzi o to kto wygrał i z jakiego dnia, bo z tego co mi wiadomo dziewczyny, o których Iwona i Katarzyna pisały wygrały zgłoszeniami wysłanymi po 18.02. Chodzi mi o to, że zwycięzcy zostali poinformowani zanim zakończył się konkurs. Więc jak ktoś wysłał zgłoszenia np. po 16. To już nawet nikt nie przeczytał tych zgłoszeń, bo nie było po co. I w związku z tym na pewno wielu osobom jest bardzo przykro. a i są tacy, którzy nie wysłali przez to zgłoszeń. O ile dobrze pamiętam, to chyba Mateusz.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:05
Borgia ja bardzo Cię proszę o jedno- zrozum, że ja nie odpowiadam w imieniu wszystkich osób, które udzieliły się na FB tylko w swoim imieniu, a Ty ciągle pijesz do mnie :). Ja naprawdę nie czepiam się tego, że wzięto pod uwagę Wasze zgłoszenia z 17.02 tylko zapytałam o to, dlaczego nie wzięto pod uwagę tych z 18.03 wysłanych po południu. Doradca jednak wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie i w porządku. Bardzo się cieszę.
borgia 24.03.2011 20:39
Obrażać... to miałam na myśli. Powiedzenie na fb, że czytam bez zrozumienia, gdy odnoszę się stale tylko do słów Iwony, Kaśki i chyba we wcześniejszym poście jeszcze jedna dziewczyna to samo powiedziała... - świadczy wciąż od długiego czasu, że to Wy nie umiecie znaleźć sensu. Więc przeczytaj powolutku każdą moją wypowiedź i te, na które odpowiadałam... Przeanalizuj może każde słowo... Nie umiem nic innego doradzić. Nawet nie jesteś w stanie zrozumieć żadnej aluzji. Na początku delikatnej... ale mnie zdenerwowałaś więc walę prosto. Ja nie wiem czy wygrała dziewczyna na S czy na P. Co mnie to obchodzi? I ile nagród zgarnęła. Dlatego gratulowałam dziewczynom, które się pochwaliły - koleżanek. To jakbyś nie zrozumiała tłumaczę. Coś jeszcze mam wyjaśnić łopatologicznie z przykładami?
borgia 24.03.2011 20:29
Ilona nie jesteś w stanie zrozumieć? Napisałam moje uwagi dotyczące jednej rzeczy. Dla mnie istotnej. Dlaczego więc bombardujecie mnie informacjami z kolei dla mnie nieistotnymi? Podaj powód dla którego nie odnosisz się do sprawy, którą ja poruszyłam, tylko z uporem maniaka powtarzasz, że Doradca powinien wziąć pod uwagę zgłoszenia wysłane ostatniego dnia. Zrozumiałaś? Ta informacja od początku mnie nie obchodzi. A skoro jest afera, że nie powinno się brać mojego i innych pod uwagę to znaczy (jak żaden głos z tych pierwszych nie był wzięty pod uwagę, to nie sądzę aby Doradca zmienił zdanie o czym też mówimy razem z Koperkiem) że pewnie ktoś wygrał... No bo po co robić aferę jeśli nie? Też zrozumiałaś? Bo skoro laski dowiedziały się kto wygrał i zrobiły raban, to znaczy, że... już muszę to powiedzieć - gulem im walnęło potężnie! Już możecie sie obrazić. Bo kto powiedział, że tylko Wy możecie?
IlonaAlbertos 24.03.2011 18:58
Borgia- gdzie napisałam, że wygrała osoba z 17.02? :O Borgia- gdzie napisałam, że \"ktoś (czytaj: Ty) napisał, że nie zgadza się na to aby Doradca nie brał pod uwagę głosów nadsyłanych 18 po którejś tam ?\" Borgia- gdzie JA napisałam, że Twój głos ma nie być brany pod uwagę??? Ja napisałam tylko dlaczego nie były brane pod uwagę zgłoszenia wysłane w ostatnim dniu po południu? Ja mam w nosie to, kiedy Ty wysłałaś swoje zgłoszenie, bo akurat ono mnie najmniej obchodzi kobieto.
borgia 24.03.2011 10:05
Ilona inaczej. Pokaż mi proszę - wytnij i wklej - najlepiej tłustym drukiem. Bardzo Cię o to proszę ja, skoro nie rozumiesz dlaczego poruszyłam jedną tylko kwestię, której skoro właśnie i Ty nie rozumiesz trzymam się uparcie. Więc pokaż mi proszę GDZIE!!! ktoś (czytaj: ja) napisał, że nie zgadza się na to aby Doradca nie brał pod uwagę głosów nadsyłanych 18 po którejś tam (nawet nie wiem) godzinie. Wklej mi to tu. Ok? Sama też powiedziałaś wyżej - powracając do mojego meritum - że mój głos z 17 był nieważny. Więc i Tobie odpowiedziałam indywidualnie po raz... nie wiem który. Będziesz zadowolona z takiego obrotu czczej dyskusji? Aż mi się chce zapytać - któraż to dziewczyna wysyłająca zgłoszenie 17 wygrała...
IlonaAlbertos 24.03.2011 00:41
Borgia jeszcze raz, chociaż mi się nie chce- nie chodzi mi o POCZĄTEK konkursu, ale o jego KONIEC! Zrozum to, proszę Cię i na tym zakończmy dyskusję, bo nie chce mi się wciąż powtarzać tego samego.
borgia 23.03.2011 19:07
A co do wypowiedzi Koper`ka... możecie się obrażać lub nie, ale zacytuję. I błagam nie wciskajcie nikomu nic poza tym, co powiedziane zostało. Oto cytat, który ja doskonale rozumiem: \"Moim zdaniem lista zwycięzców nie zmieni się wcale, albo zmieni minimalnie, bo skoro zostały wybrane najlepsze zgłoszenia to dalej będą one najlepsze, no chyba, że coś genialnego wpłynęło 18.03 po godzinie 16, a jak nie, to zwycięzcy zostaną ci sami.\" Moje jest dokładnie takie samo. I nie chodzi o to, żeby nie przyjmować zgłoszeń po danej godzinie, tylko o to, że werdykt się raczej nie zmieni. Dziękuję Ewce i Joli, że chociaż one rozumieją - o co mnie chodziło. A wydawałoby się, że wystarczy czytać ze zrozumieniem...
borgia 23.03.2011 18:54
Ilona jeszcze raz, chociaż nie chce mi się naprawdę... Dlaczego nie jesteście w stanie mnie zrozumieć. Moje słowa dotyczyły tylko i wyłącznie wypowiedzi - a takie były - że nie powinno się brać pod uwagę zgłoszeń z 17. Naprawdę nie che mi się wciąż to samo mówić, bo robię się przeraźliwie nudna. Żadnej innej sprawy nie poruszałam - i moja polemika z 2 osobami była na ten temat. To znaczy moja na ten, a dziewczyn na różne. Nie wiem czy przy okazji, czy też z powodu niezrozumienia tego co jasno napisałam. Ale to podobno mój \"przywilej\". Przeczytałaś na FB? I jakie wnioski? Do sprawy, o którą mnie jedynie chodzi... Odnieś się do tego co napisałam w poprzednich wypowiedziach. Spokojnie jeszcze raz przeczytaj - i powiedz - jeżeli Doradca na samym początku mówi, że będą zaliczone, to dlaczego NIKT SIĘ TEMU NIE SPRZECIWIŁ WTEDY, GDY MIAŁYŚMY SZANSĘ POWTÓRKI
IlonaAlbertos 23.03.2011 15:01
Borgia ja nie śledzę FB non stop i przyznam szczerze, że dopiero niedawno zauważyła taki wpis na forum. A w mojej wypowiedzi nie chodziło w żadnym wypadku o to, żeby odrzucać zgłoszenie Izy, czy innych osób z 17.02. ale o to, dlaczego wcześniejsze zgłoszenia są brane pod uwagę, skoro były wysłane przed czasem określonym przez Regulamin, a te Regulaminowe, z tym, ze wysłane po południu ostatniego dnia konkursu wcale nie zostały wzięte pod uwagę, bo już było po rozstrzygnięciu. Koper sporo osób wysyła zgłoszenia w ostatniej chwili, więc nie powinnaś oceniać tego, czy wcześniejsze zgłoszenia były genialne, a te wysłane później nie. Oburzanie się jest śmieszne? Nie wydaje mi się. Regulamin to Regulamin, więc powinno się go przestrzegać tak, żeby każdy miał RÓWNE szanse i, żeby praca każdej z osób została przeczytana.
Koper 22.03.2011 11:32
Moim zdaniem lista zwycięzców nie zmieni się wcale, albo zmieni minimalnie, bo skoro zostały wybrane najlepsze zgłoszenia to dalej będą one najlepsze, no chyba, że coś genialnego wpłynęło 18.03 po godzinie 16, a jak nie, to zwycięzcy zostaną ci sami. To jest przecież subiekywna opinia jakiejśtam komisji. A takie oburzanie się w związku z wynikiem konkursu jest dla mnie po prostu śmieszne
Jolanta_P-S 22.03.2011 11:10
Ja czytałam, wasze pytanie do Doradcy 18.02 i jego potwierdzenie w tej kwestii przyjęłam za ostateczne, nawet mi nie przyszło do głowy aby to podważać dziewczyny, mam tylko wątpliwości co do zakończenia i rozstrzygnięcia konkursu
borgia 22.03.2011 10:04
A ponieważ podobno wygrani już wiedzą o wszystkim, to pewnie SĄ rzeczywiście dobrzy. I czy kilka zgłoszeń (NIE OKREŚLIŁAM SIĘ ANI JEDNYM SŁOWEM W TEJ KWESTII I PROSZĘ MI NICZEGO NIE ZARZUCAĆ) wpłynie na zmianę decyzji jury? Być może... Tego chyba wypada mi życzyć. Czy rozumiecie już o co mi chodzi? Bo dochodzę do wniosku, że ze mną jest coś nie tak. Staram się pisać jasno i wyraźnie - dlaczego część osób oburzona jest o zgłoszenia wcześniejsze? I dlaczego nikt nie raczył o tym powiedzieć? Więcej spraw nie poruszałam, chociaż miałam wielką ochotę pogratulować koleżankom koleżanek...
IZABELA29 22.03.2011 09:58
szkoda ,że tak postępują ...chyba nikt z nas tu nie wygrał i tylko można pogratulować zwycięzcom
borgia 22.03.2011 09:57
Wszystko się zgadza, tylko ja odniosłam się do jednej jedynie sprawy - zarzutu, że kilka osób wzięło udział w konkursie już 17. I że nie powinno się tych osób brać pod uwagę... Bo to przed czasem. Pytam po prostu - dlaczego w momencie, gdy Doradca powiedział publicznie, że te zgłoszenia będą brane pod uwagę (wszak nie o szybkość, ale o jakość wypowiedzi chodzi) nie było ani jednego głosu protestu? A teraz mówi mi się, że skoro wysłałam dzień wcześniej, to nie mam prawa... Dla czystej zasady. Załóżmy, że się nie zgadzacie (jeszcze raz to powtórzę) na samym początku - to kilka osób bierze i pisze jeszcze raz. Więc poruszyłam tylko tę - bardzo interesującą mnie osobiście - kwestię.
bejciu24 22.03.2011 09:13
ja wysłałem, ale po tym wszystkim to już wygląda, że karty rozdano;)
Jolanta_P-S 22.03.2011 07:24
A niektórzy, którzy przeczytali, że wysłano e-maile do zwycięzców nie wysłało juz zgłoszenia, chociaż chcieli to zrobić, np Mateusz Rosadziński i inni
patusia 22.03.2011 00:23
Oj to nie fair, że już 18 podano wyniki, bo przecież ludzie jeszcze 18 wysyłali zgłoszenia. Ja nie mając FB nawet nie mam jak zabrać glosu w tych dyskusjach na FB ale dołączam się do Was (hehe, nawet z tego faktu nie mam wglądu do wyników) ale jeżeli jest tak jak piszecie to takie podawanie wyników w dniu, w którym według regulaminu powinno móc się wziąć jeszcze udział to rzeczywiście nie fair tym bardziej, że na pewno wiele osób wzięło udział w ostatnim dniu, bo często się właśnie na ostatni dzień odkłada napisanie albo właśnie dobry pomysł przychodzi w ostatniej chwili a fajnie by było, jeżeli bez względu na to kto wygra, był on jednak wybrany z pośród najciekawszych WSZYSTKICH zgłoszeń a nie tych wysłanych do jakieś godziny, o czym nie bylo mowy w regulaminie. No cóż. Chyba nam tylko zostanie ponarzekać sobie, chociaż moim zdaniem organizator powinien to w takim razie wyprostować :)
IlonaAlbertos 21.03.2011 23:35
Borgia, ale tu nie chodzi o osobę Izy, ale o to, że wyniki konkursu zostały ogłoszone( maile zostały wysłane) 18.03 około godziny 16. A 18.03 wg Regulaminu był dniem, w którym jeszcze można było brać udział w konkursie i wysyłać zgłoszenia. A wiele osób wysłało zgłoszenia już po tym, jak maile zostały rozesłane do zwycięzców. I stąd ta cała sytuacja.
borgia 21.03.2011 23:28
Oj... trochę jestem nieswoja... i się zapętliłam. Ten zarzut mnie po prostu zdenerwował.
borgia 21.03.2011 23:25
Nieee... Patrycjo ależ nawet przez myśl mi nie przeszło. Ja tylko pamiętam pytanie Izy a propos zgłoszeń 17. Mój pech, że też w tym dniu wysłałam (ja po prostu w co można wierzyć lub nie - nie sprawdzam który dzisiaj jest i skoro jest konkurs to jadę). Tylko lubię jasność - skoro powiedziane było oficjalnie, że będą brane pod uwagę, to dlaczego ktoś zarzuca, że zagranie nie jest w porządku? Ja nie wygrałam. I nie rzucam się o to. Bo byli lepsi (lepsze). Tylko dlaczego ktoś mi zarzuca, że jestem nie w porządku? Nie znoszę tego. Ponieważ tam właśnie Iza zapytała głośno jak rzecz będzie traktowana, i jak to zostało skomentowane - po zakończeniu. Nie wołam o listę.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak