Oficjalna informacja w sprawie konkursu BOSCH

21.03.2011
Oficjalna informacja w sprawie konkursu BOSCH

 

"Informujemy, ze zgodnie z regulaminem zwycięzcy konkursy zostaną wybrani spośród wszystkich osób, które zgłosiły się do konkursu w dniach 18.02 - 18.03.2011 (włącznie, do godz. 23.59) i laureatom przyznanych zostanie 10 kompletów garnków Benders oraz jedna płyta FlexInduction. Lista laureatów zostanie opublikowana w najbliższych dniach. W razie wątpliwosci każdy uczestnik konkursu może złożyć reklamację zgodnie z procedurą zawartą w regulaminie." 

Udostepnij:

Komentarze (34)

Dodawać komentarz mogą tylko zalogowani użytkownicy
borgia 24.03.2011 23:00
Niom... Tylko, że Iza zadała na samym początku pytanie, na które pozwoliłam sobie - o zgrozo odpowiedzieć. I wyjaśnić Patrycji, której nie ma na fb (tak przy okazji). I nagle się zaczęło. To ja jeszcze pragnę jedno zaznaczyć - ja od początku rozumiem o co chodzi. I nie potrzebuję tłumaczenia po kilkakroć. Już mi się nie chce nawet liczyć. Świadczy to o tym, ze traktujecie mnie jak osobę absolutnie ograniczoną, nie pamiętając o tym co same powiedziałyście. Więc słowo za słowo. Nie ja zaczęłam. A to przez to, że jestem uparta, i cholernie dbam o to, aby wszystko było jasne. Powiedziane było tak, więc tego się trzymajmy. Mówię \"Wy\", bo cały czas mam na myśli takie same słowa innych dziewczyn. Również życzę dobrej nocy i wcale nie jest mi lekko. Możesz być pewna. Nie dlatego, że dobrej nocy życzę, ale dlatego że cała ta sytuacja (niewarta niczego) trochę stała się niezdrowa. Mateusz wie, że życzę mu jak najlepiej. I nie tylko jemu.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:22
Kończą pozdrawiam Cię serdecznie i proszę o wyrozumiałość. Nie lubię się denerwować i nie lubię denerwować kogoś... Ale Ty również mnie wkurzyłaś. I mam nadzieję, że na przyszłość kwestie regulowane postanowieniami zawartymi w regulaminie będą przestrzegane w obie strony. Bo bez sensu jest narażać się na zbędne emocje, jeśli można zrobić wszystko tak, jak zrobić się powinno.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:17
Napisałaś: \"Napisałam moje uwagi dotyczące jednej rzeczy. Dla mnie istotnej. Dlaczego więc bombardujecie mnie informacjami z kolei dla mnie nieistotnymi? \" Ja również napisałam uwagi dotyczące jednej rzeczy, która jest istotna dla mnie, więc po co bombardujesz mnie informacjami dla mnie nieistotnymi? Bo tak jak powtarzam, dzień 17.02 jest dla mnie NIEISTOTNY. Rzuć okiem na sprawę z dwóch stron i nie bombarduj mnie informacjami dotyczącymi 17.02. Bo mnie one nie obchodzą i nie mam zamiaru odnosić się do Twojego zdania odnośnie tego, że coś powtarzam z uporem maniaka! Ty również coś powtarzasz z uporem maniaka i zastanawiam się dlaczego nie odniesiesz się do tego, że po prostu kogoś pominięto w tej całej sprawie? Kogoś kto zapoznał się z regulaminem i wysłał regulaminowe zgłoszenia 18.03 po południu. A takich osób jest sporo.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:11
Ty napisałaś o 17.02, a ja o 18.03. Tobie chodzi o 17.02, a mi o 18.03. To chyba jasne. I na tym kończę naszą dyskusję. I powtarzam raz jeszcze. Mnie interesuje tylko i wyłącznie 18.03! Odpowiadam tylko i wyłącznie za swoje słowa i słowa innych osób mnie nie interesują. Uważam, że zgłoszenia wysłane po południu tego dnia mogą być równie ciekawe, jak te wysłane wcześniej. Więc nie fair byłoby ich wcale nie przeczytać. I tylko o to mi chodzi.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:05
Laski, jak to ujęłaś dowiedziały się kto wygrał... ale nie chodzi o to kto wygrał i z jakiego dnia, bo z tego co mi wiadomo dziewczyny, o których Iwona i Katarzyna pisały wygrały zgłoszeniami wysłanymi po 18.02. Chodzi mi o to, że zwycięzcy zostali poinformowani zanim zakończył się konkurs. Więc jak ktoś wysłał zgłoszenia np. po 16. To już nawet nikt nie przeczytał tych zgłoszeń, bo nie było po co. I w związku z tym na pewno wielu osobom jest bardzo przykro. a i są tacy, którzy nie wysłali przez to zgłoszeń. O ile dobrze pamiętam, to chyba Mateusz.
IlonaAlbertos 24.03.2011 21:05
Borgia ja bardzo Cię proszę o jedno- zrozum, że ja nie odpowiadam w imieniu wszystkich osób, które udzieliły się na FB tylko w swoim imieniu, a Ty ciągle pijesz do mnie :). Ja naprawdę nie czepiam się tego, że wzięto pod uwagę Wasze zgłoszenia z 17.02 tylko zapytałam o to, dlaczego nie wzięto pod uwagę tych z 18.03 wysłanych po południu. Doradca jednak wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie i w porządku. Bardzo się cieszę.
borgia 24.03.2011 20:39
Obrażać... to miałam na myśli. Powiedzenie na fb, że czytam bez zrozumienia, gdy odnoszę się stale tylko do słów Iwony, Kaśki i chyba we wcześniejszym poście jeszcze jedna dziewczyna to samo powiedziała... - świadczy wciąż od długiego czasu, że to Wy nie umiecie znaleźć sensu. Więc przeczytaj powolutku każdą moją wypowiedź i te, na które odpowiadałam... Przeanalizuj może każde słowo... Nie umiem nic innego doradzić. Nawet nie jesteś w stanie zrozumieć żadnej aluzji. Na początku delikatnej... ale mnie zdenerwowałaś więc walę prosto. Ja nie wiem czy wygrała dziewczyna na S czy na P. Co mnie to obchodzi? I ile nagród zgarnęła. Dlatego gratulowałam dziewczynom, które się pochwaliły - koleżanek. To jakbyś nie zrozumiała tłumaczę. Coś jeszcze mam wyjaśnić łopatologicznie z przykładami?
borgia 24.03.2011 20:29
Ilona nie jesteś w stanie zrozumieć? Napisałam moje uwagi dotyczące jednej rzeczy. Dla mnie istotnej. Dlaczego więc bombardujecie mnie informacjami z kolei dla mnie nieistotnymi? Podaj powód dla którego nie odnosisz się do sprawy, którą ja poruszyłam, tylko z uporem maniaka powtarzasz, że Doradca powinien wziąć pod uwagę zgłoszenia wysłane ostatniego dnia. Zrozumiałaś? Ta informacja od początku mnie nie obchodzi. A skoro jest afera, że nie powinno się brać mojego i innych pod uwagę to znaczy (jak żaden głos z tych pierwszych nie był wzięty pod uwagę, to nie sądzę aby Doradca zmienił zdanie o czym też mówimy razem z Koperkiem) że pewnie ktoś wygrał... No bo po co robić aferę jeśli nie? Też zrozumiałaś? Bo skoro laski dowiedziały się kto wygrał i zrobiły raban, to znaczy, że... już muszę to powiedzieć - gulem im walnęło potężnie! Już możecie sie obrazić. Bo kto powiedział, że tylko Wy możecie?
IlonaAlbertos 24.03.2011 18:58
Borgia- gdzie napisałam, że wygrała osoba z 17.02? :O Borgia- gdzie napisałam, że \"ktoś (czytaj: Ty) napisał, że nie zgadza się na to aby Doradca nie brał pod uwagę głosów nadsyłanych 18 po którejś tam ?\" Borgia- gdzie JA napisałam, że Twój głos ma nie być brany pod uwagę??? Ja napisałam tylko dlaczego nie były brane pod uwagę zgłoszenia wysłane w ostatnim dniu po południu? Ja mam w nosie to, kiedy Ty wysłałaś swoje zgłoszenie, bo akurat ono mnie najmniej obchodzi kobieto.
borgia 24.03.2011 10:05
Ilona inaczej. Pokaż mi proszę - wytnij i wklej - najlepiej tłustym drukiem. Bardzo Cię o to proszę ja, skoro nie rozumiesz dlaczego poruszyłam jedną tylko kwestię, której skoro właśnie i Ty nie rozumiesz trzymam się uparcie. Więc pokaż mi proszę GDZIE!!! ktoś (czytaj: ja) napisał, że nie zgadza się na to aby Doradca nie brał pod uwagę głosów nadsyłanych 18 po którejś tam (nawet nie wiem) godzinie. Wklej mi to tu. Ok? Sama też powiedziałaś wyżej - powracając do mojego meritum - że mój głos z 17 był nieważny. Więc i Tobie odpowiedziałam indywidualnie po raz... nie wiem który. Będziesz zadowolona z takiego obrotu czczej dyskusji? Aż mi się chce zapytać - któraż to dziewczyna wysyłająca zgłoszenie 17 wygrała...
prymat