Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Obiad po polsku, czyli jak urozmaicić tradycyjne kotlety schabowe?

Obiad po polsku, czyli jak urozmaicić tradycyjne kotlety schabowe?

Nawet tradycyjny kotlet schabowy można urozmaicić. Sposobów na to jest całe mnóstwo, a Anka1988 zdradza sześć swoich ulubionych. Zerknijcie, może również Wy je polubicie.

Chrupiące i soczyste kotlety schabowe to przysmak wielu Rodaków. Jeśli jednak lubicie kulinarne eksperymenty i macie ochotę na małą odmianę zapraszam na „pyszny” Wpis tygodnia autorstwa Anki1988. Znajdziecie w nim 6 sposobów na urozmaicenie popularnych kotletów schabowych.

Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Obiad po polsku, czyli jak urozmaicić tradycyjne kotlety schabowe?

Anka1988 proponuje pyszne sposoby na urozmaicenie kotletów schabowych.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

20.03.2017 15:01
Smadzne i pyszne
anka1988 14.03.2017 21:00
Dziękuję! i zapraszam do mojej kuchni :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak