Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Nowy kulinarny program na antenie TVN i TTV!

Nowy kulinarny program na antenie TVN i TTV!

„Mistrz Smaku poleca” to program kulinarny emitowany na antenie telewizji TVN i TTV od 25 listopada 2017 roku. Każdy odcinek to zupełnie inna, trwająca zaledwie 40 sekund podróż pełna wyjątkowych smaków. Prowadzącym program jest Robert Sowa, juror akcji "Mistrz Smaku", który zainspirowany zgłoszonymi przez uczestników przepisami, stworzył nowe, interesujące dania.

 

Kilkadziesiąt smacznych sekund wystarczy, aby nie tylko pokazać ciekawe potrawy, ale też zaprezentować porady ułatwiające pracę w kuchni zarówno początkującym, jak i zaawansowanym w sztuce gotowania.

"Mistrz Smaku poleca" emitowany będzie w telewizji TVN i TTV kilka razy w tygodniu o zmiennych godzinach. Jeśli nie uda Wam się zobaczyć odcinka na antenie, będzie go można obejrzeć na stronie akcji mistrzsmaku.tvn.pl. Natomiast każdy przepis oraz sposób przygotowania zostanie opublikowany w serwisie doradcasmaku.pl w zakładce "Mistrz Smaku poleca".

Gotowanie w programie odbędzie się w nieodłącznym towarzystwie przypraw Prymat oraz dodatków marki Smak. Prowadzącym program jest Robert Sowa, jeden z najbardziej znanych kucharzy w Polsce, kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce i wielki ambasador kuchni polskiej. 

 

Bożena Matuszczyk 27.11.2017 22:29
Zgadzam sie bietka i ja myślałam że to nie wiele czasu ale jednak można.;)
bietka 27.11.2017 12:30
40 sekund to trochę mało, ale po pierwszym odcinku widać że wystarcza żeby pokazać przepis :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak