Nowa funkcja na DoradcaSmaku.pl: Przepisy krok po kroku

25.08.2011
Nowa funkcja na DoradcaSmaku.pl: Przepisy krok po kroku

 

 

 

1. Dodawanie Przepisów krok po kroku jest bardzo proste. W panelu użytkownika, tak jak zwykle wchodzimy w opcję „Dodaj przepis”.

 

 

 

 

2. Jeżeli chcemy dodać Przepis krok po kroku już na samym początku zaznaczamy opcję „Przepis krok po kroku?”

 

 

 

 

3. Po uzupełnieniu nazwy przepisu, składników oraz wszelkich zaznaczonych gwiazdką dodatkowych informacji przechodzimy do opisu oraz zdjęć w ramach poszczególnych kroków przygotowania potrawy. Ważne, aby każdy kolejny krok był zilustrowany zdjęciem. Zdjęcia przedstawiające poszczególne etapy przygotowania potrawy powinny być dodawane w odpowiedniej kolejności, tak aby ostatnie zdjęcie prezentowało finalny wygląd potrawy.

 

 

 

 

4. Jeżeli przygotowanie potrawy chcemy opisać w więcej niż 3 krokach, dostępna jest opcja „Dodaj krok”. Liczba kroków w ramach jednego przepisu jest nieograniczona. Na koniec wystarczy już tylko kliknąć „Dodaj przepis”

 

 

 

 

5. Dodany Przepis krok po kroku możemy edytować wchodząc poprzez zakładkę „Moja księga” w panelu użytkownika, a następnie klikając na „Moje przepisy krok po kroku” i „Edytuj przepis”.

 

 

 

 

 

Oto w jaki sposób punktujemy przepisy oraz zdjęcia krok po kroku:

- 10 pkt za dodanie przepisu,

- 5 pkt za każde zdjęcie- liczba zdjęć dodanych do jednego przepisu nie jest ograniczona, maksymalnie możemy jednak otrzymać za nie 20 pkt.

Łącznie za dodanie jednego „Przepisu krok po kroku” możemy otrzymać maksymalnie 30 pkt.

 

 

 

Użytkownicy dodający „Przepisy krok po kroku” również będą podlegać nagradzaniu podczas comiesięcznego wyboru Doradców Smaku Miesiąca.

 

Prosimy o zapoznanie się z odpowiednimi punktami w Regulaminie, który odnosi się do „Przepisów krok  po kroku”.  W § 2 „Definicje” znajdują się dokładne opisy takich pojęć jak: Przepis krok po kroku oraz Zdjęcia w przepisie krok po kroku.

 

 

 

 

Udostepnij:

Komentarze (6)

Dodawać komentarz mogą tylko zalogowani użytkownicy

Jolanta_P-S

28.08.2011 11:22
Mam pytanie czy starsze przepisy można edytowac na przepis krok po kroku? Czy wstawiać te przepisy jeszcze raz przez tę funkcję? Co z punktami za takie przepisy?

Jolanta_P-S

28.08.2011 11:22
Mam pytanie czy starsze przepisy można edytowac na przepis krok po kroku? Czy wstawiać te przepisy jeszcze raz przez tę funkcję? Co z punktami za takie przepisy?

Doradca Smaku

26.08.2011 09:17
Dziękujemy, dokładamy wszelkich starań, aby serwis cały czas wzbogacał się o nowe możliwości.

Agnieszka_B

26.08.2011 00:25
Mi ten pomysł również się podoba... I oby więcej takich nowości:))

goofy9

25.08.2011 19:24
świetny pomysł

kochanyptysiu

25.08.2011 17:54
rewelacja!
prymat