Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Mistrzostwa Polski MTB i Urodziny Zdrowej Częstochowy, czyli weekend pełen wrażeń

Można śmiało powiedzieć, że w sobotę i niedzielę się działo. W ten weekend Miasteczko Prymat zagościło na dwóch dużych imprezach: w Częstochowie i na warszawskim Ursynowie. Emocje, zabawa, a także pyszne jedzenie. Obie imprezy udały się znakomicie!

W sobotę spędziliśmy wspólnie czas w Częstochowie. Mogliście dowiedzieć się, jak prowadzić zdrowy tryb życia, ale także wysłuchać muzycznych występów. Każdy miał też wyjątkową okazję spróbowania przysmaków z mięsa grillowego, gotowych sałat Eisberg z dodatkiem produktów marki Smak, przyrządzanych przez mistrza Roberta Sowę. Wszyscy zainteresowani mogli dowiedzieć się na imprezie wiele ciekawego o grillowaniu. W specjalnym namiocie Prymatu udzielano cennych wskazówek, jak grillować i na co zwracać uwagę, a także rozdawano przydatne książeczki z przepisami na dania z grilla. To nie wszystko! Specjalną atrakcją było koło fortuny, które dawało łatwą możliwość wygrania gadżetów firmy Eisberg, różnych akcesoriów kulinarnych, a także przypraw Prymat.

W Warszawie cały weekend było głośno o czasach, trasach i rowerach. Nic dziwnego! Po 23 latach Mistrzostwa Polski MTB powróciły do stolicy! Ani zawodnicy, ani kibice nie zawiedli. Ursynów prawie wrzał od emocji. W niedzielę zawitało tam Miasteczko Prymat z Robertem Sową, który od razu zabrał się za przyrządzanie dań. Wszyscy szybko głodnieli, więc na brak klientów kulinarny mistrz nie mógł narzekać. Nasze atrakcje poświęcone grillowaniu też cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. To był wspaniały weekend! Kolejne imprezy już wkrótce, o wszystkich będziemy informować w serwisie. Zapraszamy i zachęcamy do śledzenia strony!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak