Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Misja specjalna „Kuchennych rewolucji”

Misja specjalna „Kuchennych rewolucji”

Jak się okazuje nawet doskonała lokalizacja restauracji, to za mało, aby przyciągnąć gości. Bistro „Obora” nie tylko nie zachęca swoją nazwą, ale też nastawieniem właściciela, który przybyłych gości wita marsową miną. Odwiedzających zaś robotników – upomina i karci za brudne buty czy nieodnoszenie po sobie talerzy. Czy „Kuchenne rewolucje” będą w stanie zamienić to miejsce w przyjazny lokal, do którego przychodzi się z przyjemnością, nie tylko dla smacznego menu, ale również życzliwych właścicieli?

Chociaż Pan Waldek i Pani Mariola nie mieli doświadczenia w gastronomii, postanowili spróbować swoich sił i otworzyć restaurację. Nazwę „Obora” wymyślił Pan Waldek, chcąc w ten sposób podkreślić usytuowanie lokalu, na miejscu którego w przeszłości znajdowały się pomieszczenia gospodarcze pobliskiego pałacu.

Lokalizacja restauracji jest naprawdę świetna. Tuż obok znajdują się liczne sklepy, a na parkingu wciąż nie brakuje podjeżdżających samochodów. Chociaż wszystkie osoby parkujące obok lokalu są potencjalnymi klientami, to jednak w lokalu wciąż widać pustki. Standardowe menu, w którym znaleźć można pierogi, flaki czy zupę pieczarkową nie są jednym problemem. Dołącza do tego wiecznie zniesmaczona i niezadowolona mina właściciela, który zamiast z życzliwością i uśmiechem witać gości – wręcz ich zniechęca. 

Chcąc ratować lokal, właściciele postanowili wprowadzić tanie pakiety obiadowe za 14 zł. Niska cena spowodowała jednak, że lokal coraz tłumniej zaczęli odwiedzać robotnicy, którzy swoim zachowaniem irytowali Pana Waldka.

Napiętą atmosferę podsycało dodatkowo niezadowolenie kucharek, które w żadnej sytuacji nie mogły liczyć na pomoc ze strony szefa. Czy „Kuchenne rewolucje” będą w stanie odczarować złą sytuację lokalu i przekonać Pana Waldka do zmiany nastawienia?

Zapraszamy na zwiastun odcinka.

„Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN co czwartek o 20.50. Zaraz potem możecie obejrzeć nowy format "Kuchenne Rewolucje Powroty" na TVNplayer.pl - zobaczcie, jak radzą sobie restauracje, które znacie z poprzednich sezonów.

 

 

IZABELA29 27.11.2015 08:22
właściciel masakra
bietka 26.11.2015 10:45
to już dzisiaj czwartek ? ale ten czas szybko ucieka, oczywiście muszę pooglądać Kuchenne Rewolucje tak jak zawsze, bo bardzo lubię ten program :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak