Mieszanie planetarne - co to jest? + KONKURS

05.10.2015
Mieszanie planetarne - co to jest? + KONKURS

Wzmocnienie organizmu, tak ważne jesienią, polega przede wszystkim na odpowiednim odżywaniu. Produktem bogatym w składniki odżywcze, zwłaszcza błonnik jest chleb, stanowiący podstawę naszej diety. Dzięki najmocniejszemu na polskim rynku silnikowi o mocy 1600W robot MaxxiMUM umożliwia szybkie wyrabianie nawet bardzo ciężkiego ciasta. 

Robot MaxxiMUM BOSCH zaopatrzony jest w zaawansowany, trójwymiarowy system mieszania planetarnego, który zapewnia eliptyczny tor ruchu końcówek mieszających i ugniatających. Mieszadła dotrą do każdego zakamarka misy, a składniki zostaną szybko i równomiernie wymieszane. Z kolei inteligentny czujnik Smart Sensor zapewni stałą prędkość pracy mieszadeł wokół kilku osi (3D), dzięki czemu urządzenie pracuje zawsze z jednakową prędkością i nie spowalnia nawet przy wyrabianiu gęstego ciasta na np. wieloziarnisty chleb. 

A Wy co jeszcze moglibyście przygotować za pomocą robota MUMXL20C? Jeśli macie pomysł powalczcie o model robota Bosch odpowiadając na pytanie do Nagrody Miesiąca tutaj

 

Więcej szczegółów konkursu w regulaminie poniżej. 

Mieszanie planetarne - co to jest? + KONKURS

Klasyczny robot kuchenny MUMXL20C

Efekt 60 lat doświadczeń: MaxxiMUM z pełnego metalu w kolorze ciemnego brązu. Najlepsza jakość od Boscha. 
Ekstremalna moc: trwałość i zawsze doskonałe rezultaty - najpotężniejszy silnik na rynku o mocy 1600 W
Planetarny ruch zabieraków: szybkie i bardzo dokładne mieszanie wszystkich składników, dzięki planetarnemu systemowi mieszania z unikalnym ruchem mieszadeł w trzech kierunkach jednocześnie (3D)
Smart sensor: inteligentny czujnik gwarantujący perfekcyjne rezultaty. Zapewnia stałą prędkość pracy mieszadeł nawet przy przerabianiu ciężkich ciast lub dużych ilości artykułów spożywczych
Przemyślany koncept obsługi urzadzenia: szczególnie ergonomiczne rozwiązania przy napełnianiu misy, przerabianiu artykułów spożywczych czy opróżnianiu misy. Praktyczny schowek na przewód
Oferuje ponad 120 funkcji: dzięki dużej gamie akcesoriów.

 

Mieszanie planetarne - co to jest? + KONKURS 

 

****************************************************************************

Nagrody miesiąca to nagrody dodawane raz w miesiącu - by zdobyć nagrodę, należy: 

1) być zarejestrowanym i zweryfikowanym użytkownikiem serwisu DoradcaSmaku.pl

2) posiadać odpowiednią liczbę punktów do zamówienia Nagrody miesiąca. Liczba punktów niezbędna do zamówienia nagrody jest podana przy Nagrodzie miesiąca. Po wysłaniu zgłoszenia do Nagrody miesiąca punkty zostaną pobrane z konta do czasu weryfikacji zgłoszenia. W przypadku akceptacji zgłoszenia przez Komisję punkty nie zostaną zwrócone na konto użytkownika. W przypadku odrzucenia zgłoszenia użytkownika przez Komisję punkty zostaną przywrócone na konto użytkownika z możliwością przeznaczenia ich na inne nagrody.

Liczba punktów w przypadku Nagrody Miesiąca będzie niższa o 25% od podstawowej liczby punktów przypisanej do nagrody. 

3) posiadać minimum 100 przepisów dodanych do serwisu.

4) odpowiedzieć na pytanie konkursowe opublikowane przy danej nagrodzie. Użytkownik może wysłać maksymalnie 5 zgłoszeń do danej nagrody (zarówno Nagrody miesiąca, jak i Nagród premium).

 

Jeśli w danym miesiącu nie zostanie wyłoniona odpowiednia liczba Użytkowników, którzy otrzymują daną nagrodę, nagroda przechodzi do kategorii Nagród Premium. Liczba punktów wymaganych do wysłania zgłoszenia do nagrody wzrośnie do ceny podstawowej. 

 

Pełny regulamin akcji jest dostępny na stronie REGULAMINU SERWISU

Udostepnij:

Komentarze (3)

norweska20 05.10.2015 22:55
nagroda elegancka - luksusik ..i jeszcze się zastanowię czy o niego powalczę :)
2milutka 05.10.2015 19:39
wspaniały model :) warto walczyć o niego!
dwa pokoje z kuchnią 05.10.2015 15:27
no, no, no... Super nagroda, powodzenia dla bioracych udzial w tej rozgrywce :)
prymat