Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Letnia impreza w Stegnie już z nami!

4 sierpnia w sobotę miasteczko Prymat i JBB zawitało do Stegny. Jak zawsze przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Jedną z nich niewątpliwie była możliwość skosztowania grillowych przysmaków przygotowanych przez samego Roberta Sowę. Pyszności powstały na bazie produktów JBB oraz przypraw marki Prymat. 

Miniony weekend był bardzo intensywny. W trakcie imprezy można było odwiedzić także miasteczko Prymat i JBB, w których czekały kolejne atrakcje. Do zdobycia były kulinarne porady przydatne w sezonie grillowym, przygotowane przez Prymat i JBB. Każdy chętny mógł zabrać ze sobą książeczkę z inspirującymi przepisami na udanego grilla. Dzięki nim można przygotować całe przyjęcie – począwszy od przekąsek, poprzez różnorodne mięsa aż po sałatki. 
Dodatkowo można było zdobyć atrakcyjne nagrody. Kręcąc kołem fortuny do wygrania były przyprawy, gadżety oraz akcesoria przydatne w każdej kuchni. 

Dla fanów muzyki organizatorzy przewidzieli także inne atrakcje, czyli koncerty gwiazd takich, jak Kombii, Sen czy Kalwi&Remi.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak