Kulturalna kuchnia: „Szef”

02.08.2014
Kulturalna kuchnia: „Szef”

 

 

Filmowe lato zaskoczy nas tego roku swoją kulinarną odsłoną. Do kin wszedł właśnie smakowicie zapowiadający się „Szef”.

Jeśli będziecie się w najbliższym czasie wybierać do kina to ostrzegamy – nie przychodźcie głodni! Na ekrany wszedł niedawno „Szef”, co oznacza, że na dużym ekranie będą rozpościerać się soczyście przyrządzone steki, idealnie doprawione, kruche krewetki i wołające o spróbowanie, imponujące desery.

„Szef” to opowieść o kulinarnych zmaganiach Carla Casper’a – mistrza kulinarnego pewnej renomowanej restauracji, z której zostaje zwolniony za niesubordynację. W takiej sytuacji największym wsparciem okazuje się rodzina i przyjaciele. To dzięki nim Carl wpada na świetny pomysł założenia własnego biznesu – baru szybkiej obsługi na kółkach.

 

Kulturalna kuchnia: „Szef”

Udostepnij:

Komentarze (3)

caralajna 05.08.2014 11:43
aha spodobało mi się jak Carl zrobił 'caramel dust'.. rozlał karmel na papierze, rozłupał jak szkło i przez kuchenną ściereczkę młotkiem pokruszył, a potem przesiał przez sito.. taki pyl karmelowy do deserów na pewno zrobię.
caralajna 05.08.2014 11:40
ja już obejrzałam ten film :) jest lekki i fajny do oglądania, ewentualny brak oryginalności w treści (dla wymagających) z pewnością wynagrodzi obsada: Scarlett Johansson, Sofía Vergara, Dustin Hoffman... itp.. wow nie wiedziałam, że twitter tyle zarabia aby reklamować się w tego typu produkcjach (wnioskuję bo reklama jest).
flaviadeluce 03.08.2014 09:40
jakoś nigdy nie przekonywały mnie takie filmy.Zobaczymy, może jednak zaryzykuję
prymat