Krótki przewodnik po Smakomierzu

22.06.2011
Krótki przewodnik po Smakomierzu

Po lewej stronie obok lodówki pojawiła się nowa funkcjonalność. To Smakomierz, który na podstawie wybranych składników, ulubionych potraw, czy osób, które mają podobny gust kulinarny jak Twój, zaproponuje spośród ponad 130.000 przepisów wszystkie te, które są 'pokrojone' i 'ugotowane' idealnie pod Twój smak. 

 

Jak posługiwać się Smakomierzem?


1. Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu DoradcaSmaku.pl. Tylko w ten sposób Smakomierz będzie miał szansę zapamiętać Twoje przyszłe wybory. 

 

Po zarejestrowaniu wybierz ulubione składniki - oceniaj poszczególne produkty wg 5-stopniowej skali, wskazując na te, których nigdy nie odważysz się spróbować po raz kolejny, aż po te, które uwielbiasz ponad wszystko. Dzięki temu, specjalnie przygotowany Smakomierz oceni najbardziej pasujące do Ciebie potrawy. 

 

1   2   2 

 

Krótki przewodnik po Smakomierzu 

 

 1

 

2. Oceń wstępnie pierwsze 50 składników, dzięki którym Smakomierz będzie mógł zacząć działać. Zrobisz to zaraz na wejściu do portalu. Liczby na dole pokazują ile składników pozostało jeszcze do ocenienia. Zrobione?

 

 

1

 

3. W Twoim profilu pokażą się wszystkie składniki, które zostały przez Ciebie wybrane. Wystarczy wejść na niego, klikając w swój login. Tutaj będą widoczne wszystkie ocenione do tej pory składniki...

 

 

1

 

 

... oraz Użytkownicy o podobnych gustach kulinarnych do Twojego.

 

 

1

 

5. Po ocenieniu 50 składników, w profilu pokaże się kolejny przycisk:

 

1

 

6. W każdej chwili możesz zmienić preferencje ulubionych składników - wystarczy w profilu wejść w pole "Pokaż wszystkie". Pole ze składnikami rozwinie się, ukazując wybrane do tej pory składniki. 

 

 

1

 

 

Sprawdź jaki masz smak i z kim możesz przejść się na obiad! Smakomierz odsłoni przed Tobą tajemnice Twoich kubków smakowych!

 

Udostepnij:

Komentarze (3)

Babusia 27.06.2011 10:53
Mam to samo zdanie co bami
bami 26.06.2011 20:00
Mnie też wydaje się to zbędne, ale jak już jest to niech jest :) Tylko myślę, że to Smakomierz popsuł blog! :O bo w tym samym mniej więcej momencie co się pojawił, blog przestał działać :O
Izi 26.06.2011 19:16
i czemu to właściwie ma służyć? nie podoba mi się
prymat