Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

KONKURS! Kulinarna podróż przez Europę. Wygraj książkę M.Morana!

KONKURS! Kulinarna podróż przez Europę. Wygraj książkę M.Morana!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste: 

1. Należy zarejestrować się lub założyć konto w serwisie DoradcaSmaku.pl.

2. Dodać przepis, który będzie propozycją dania pod hasłem „Moje Smaki”. W treści zgłoszenia konkursowego (np. mail, w treści przepisu) należy umieścić informację o tym, dlaczego przepis jest propozycją dania pod hasłem „Moje Smaki”. 

3. Zgłosić nam chęć uczestnictwa w konkursie poprzez podanie linku do przepisu na Facebooku www.facebook.com/DoradcaSmaku lub poprzez pocztę [email protected]

4. W konkursie udział biorą przepisy opublikowane w serwisie DoradcaSmaku.pl w terminach 14.07.2013-14.10.2013

5. Pamiętajcie, że Użytkownik może wysłać maksymalnie 5 zgłoszeń konkursowych. 

6. Czas trwania Konkursu: 30 września do 14 października 2013 roku

 

Pełny regulamin konkursu dostępny tutaj

 

 

Więcej o książce: 

 

W „Moich smakach” Michel Moran po raz pierwszy zdradza przepisy na swoje najlepsze dania. Przekonuje, że każdy może być artystą we własnej kuchni, a gotowanie nie musi być codziennym, nudnym i nieprzyjemnym obowiązkiem. Udowadnia, że bazując na własnym smaku, guście, sposobie doboru składników oraz kulinarnych wspomnieniach, sami możemy stworzyć wykwintne dania godne najlepszych szefów kuchni.

 

Książka zawiera ponad 130 różnorodnych przepisów nawiązujących do europejskich korzeni autora oraz bogatego doświadczenia, które zdobył w restauracjach w Paryżu, Szwajcarii, Niemczech, czy Luksemburgu. Znajdziemy tu zarówno podstawowe potrawy, które Michel Moran poznał jako uczeń szkoły gastronomicznej i dania bardziej wykwintne jak bażant w czerwonym winie czy parmentier z ogona wołowego. Wszystkie przepisy napisano tak, by nawet początkujący kucharze mogli przyrządzić proponowane potrawy.

 

KONKURS! Kulinarna podróż przez Europę. Wygraj książkę M.Morana!

 

Propozycje Michela Morana współgrają z rytmem natury, co widać w starannie dobranych składnikach nawiązujących do aury panującej za oknem. Sam mówi, że sezonowe produkty inspirują go najbardziej. Podobnie jak każda z pór roku posiada swoje unikalne cechy, tak i jego potrawy zachwycają kolorystyką i różnorodnością produktów. „Moje smaki” to podróż przez smaki Europy, a jednocześnie kulinarna biografia prowadząca po poszczególnych etapach życia autora.

 

Michele Moran urodził się we Francji, gdzie wychował się i wykształcił. Jego rodzice są Hiszpanami. Swoją przygodę z kulinariami rozpoczął już w wieku 14 lat, praktyki zdobywał między innymi w słynnej restauracji „Le Jardin”. Jego droga zawodowa wiodła przez restauracje Paryża, Genewy, Frankfurtu i Luksemburga. W tym ostatnim mieście poznał swoją żonę, Halinę, dla której przeprowadził się do Polski. Jest szefem i właścicielem restauracji Bistro de Paris mieszczącej się w budynku Opery Narodowej. 

 

KONKURS! Kulinarna podróż przez Europę. Wygraj książkę M.Morana! KONKURS! Kulinarna podróż przez Europę. Wygraj książkę M.Morana! Autor: Michel Moran
Tytuł: Moje smaki
Stron: 240
Oprawa: twarda
Cena: 49,99 PLN

MagdaXXX 13.10.2013 11:00
już wysłałam swoje przepisy,może się uda wygrać tak rewelacyjną książkę
bietka 13.10.2013 08:00
to musi być bardzo fajna książka :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak