Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Kino Kulinarne na Festiwalu Transatlantyk

Kino Kulinarne na Festiwalu Transatlantyk

 

 

1

 

Poznań w ciągu najbliższych dni zamieni się w stolicę światowej kinematografii – dzisiaj rusza bowiem Transatlantyk. Wśród wielu znakomitych seansów filmowych pojawi się również coś dla prawdziwych pasjonatów kulinariów. Od 3 do 7 sierpnia będzie można wybrać się na projekt Kino Kulinarne, które rusza pod hasłem: „Od Fascynacji do Kreacji - Smakuj Życie!”. Widzowie będą mogli zapoznać się z 5 tytułami filmowymi takimi jak: „Małże i miłość”, „Make hummus not war”, „Historia ruchu Slow Food”, „GMO OMG” oraz „Jadoo”. Co ciekawe każdy sens połączony będzie z wykwintną 4-daniową kolacją, na którą widzowie zostaną zaprowadzeni po obejrzeniu każdego z filmów. Nad kulinarną oprawą tego szczególnego cyklu czuwać będą znakomici szefowie kuchni, a wśród nich między innymi: Patryk Dziamski, Rafał Godziemski, Witold Iwański, Roman Kosmalski, Michał Kuter, Tomasz Trąbski i wielu innych.

 

1

Fot.  https://bit.ly/14non0b

 

 

2

Fot. Plakat z filmu festiwalowego „Make hummus not war”; źródło: Filmweb.pl

 

 

Seanse codziennie od 3 do 7 sierpnia o 18.30.

Więcej szczegółów na stronie www.TRANSATLANTYK.org

Doradca Smaku 02.08.2013 17:37
@caralajna, @adelajda, cena biletu jest tak wysoka, ponieważ zawiera seans filmowy oraz 4-daniową wykwintną kolację, która ma składać się z wyjątkowo trudno dostępnych potraw. Podobno menu zostało tak skonstruowane, że serwowanych dań nie uda się znaleźć w żadnej restauracji. Dla nas brzmito intrygująco. Z chęcią byśmy się na takie spotkanie wybrali :).
adelajda 02.08.2013 17:31
Nareszcie coś się dzieje w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Ale cena biletu jest odstraszająca. Rozumiem że to nie tylko filmy ale ......
caralajna 02.08.2013 16:31
świetnie! tylko cena nieco odstrasza, jdnak wiadomo festiwal to nie tylko filmy ale i inne atrakcje z tego widzę, więc mogę zrozumieć cenę :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak