Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Jakie korzyści daje płyta indukcyjna? + KONKURS

Jakie korzyści daje płyta indukcyjna? + KONKURS

Od lat w kuchni trwa spór - kuchenka gazowa czy płyta. Płyta ceramiczna czy płyta indukcyjna. Każda z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Pytanie - dlaczego wybrać akurat płytę indukcyjną? To właśnie płyta indukcyjna jest najmłodszym wynalazkiem tego typu na rynku.

Płyty indukcyjne są oszczędniejsze, szybsze i bardziej bezpieczne. Ogrzewają bezpośrednio naczynia, w których są gotowane potrawy, dzięki czemu płyta kuchenki jest znacznie chłodniejsza niż w innych typach kuchenek. Ogrzewa się jedynie wtórnie od stojących na niej naczyń. Dzięki tym cechom w kuchenkach indukcyjnych niebezpieczeństwo oparzenia oraz przypalenia potraw, które znalazły się na płycie, jest znacznie mniejsze.

Oprócz tego płyta inposiada szereg innych zalet. Np. płyta indukcyjna FlexInduction Bosch pozwala umieszczać wiele garnków lub jeden duży w dowolnym miejscu na strefie flex - dzięki temu 2 pola stają się jedną wielką strefą do gotowania. Dzięki funkcji PowerBoost możemy zwiększyć moc wybranego pola grzewczego, dzięki czemu skraca się nasz czas gotowania z mocą większą aż do 50%. 

Jedną z takich właśnie płyt indukcyjnych możecie zdobyć jako Nagrodę miesiąca w atrakcyjnej cenie w naszym Katalogu

Wystarczy wziąć udział w konkursie (zasady poniżej) i przesłać swoją propozycję konkursową:

 

Dlaczego płyta indukcyjna sprawdziłaby się właśnie w Twoim domu? Napisz jakie cechy i dlaczego właśnie one sprawiają, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać płytę indukcyjną? 

 

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy Płytą indukcyjną PIV675N17E Bosch! Mamy do rozdania w konkursie 4 takie płyty indukcyjne:

Jakie korzyści daje płyta indukcyjna? + KONKURS

************************************************************************

Nagrody miesiąca to nagrody dodawane raz w miesiącu - by zdobyć nagrodę, należy: 

1) być zarejestrowanym i zweryfikowanym użytkownikiem serwisu DoradcaSmaku.pl

2) posiadać odpowiednią liczbę punktów do zamówienia Nagrody miesiąca. Liczba punktów niezbędna do zamówienia nagrody jest podana przy Nagrodzie miesiąca. Po wysłaniu zgłoszenia do Nagrody miesiąca punkty zostaną pobrane z konta do czasu weryfikacji zgłoszenia. W przypadku akceptacji zgłoszenia przez Komisję punkty nie zostaną zwrócone na konto użytkownika. W przypadku odrzucenia zgłoszenia użytkownika przez Komisję punkty zostaną przywrócone na konto użytkownika z możliwością przeznaczenia ich na inne nagrody.

Liczba punktów w przypadku Nagrody Miesiąca będzie niższa o 25% od podstawowej liczby punktów przypisanej do nagrody. 

3) posiadać minimum 100 przepisów dodanych do serwisu.

4) odpowiedzieć na pytanie konkursowe opublikowane przy danej nagrodzie. Użytkownik może wysłać maksymalnie 5 zgłoszeń do danej nagrody (zarówno Nagrody miesiąca, jak i Nagród premium).

 

Jeśli w danym miesiącu nie zostanie wyłoniona odpowiednia liczba Użytkowników, którzy otrzymują daną nagrodę, nagroda przechodzi do kategorii Nagród Premium.

 

Pełny regulamin akcji na stronie Regulaminu serwisu

14.09.2015 04:20
Dwa lata z indukcją, bilans: - mniejsze rachunki za prąd (ciepło nie idzie w próżnię) - o wiele szybsze czyszczenie - brak ryzyka oparzenia przez dziecko czy mnie - koniec z wysadzanymi korkami (flexi power)
norweska20 03.09.2015 16:53
zgadzam się nagrody coraz bardziej zaskakują i kuszą i człowiek chciałby je mieć wszystkie:) ..fajnie jakbyDoradca znowu zrobił jakiś konkurs kreatywny z punktami do zdobycia :)
Konczi 03.09.2015 16:17
super nagroda ... :)
Kuchnia Marty 03.09.2015 14:39
Z miesiąca na miesiąc coraz fajniejsze te nagrody :)
Renata9 03.09.2015 14:30
Świetna nagroda, ale nie dla mnie.
bietka 03.09.2015 13:42
Cuda nagroda:)
norweska20 03.09.2015 13:26
Nagroda super i warto o nią walczyć:) ale ja w tej chwili nie potrzebuje wiec życzę powodzenia tym którzy o niej marzą :)
paulina2157 03.09.2015 11:17
super nagroda ;)
gosia56 03.09.2015 11:15
Jak zwykle piękna nagroda ;)
2milutka 03.09.2015 10:50
Piękna nagroda!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak