Jak zrobić domowy tort?

23.01.2017
Jak zrobić domowy tort?

Zdarza się, że własnoręczne wypieki sprawiają nam problem, szczególnie gdy chcemy oczarować bliskich i przygotować pyszny tort. A przecież nie jest to wcale takie proste! Dlatego zdradzam, jak we własnej kuchni zrobić biszkopt, który zachwyci naszych gości.

Orzechowy, migdałowy, truskawkowy czy czekoladowy - kto nie lubi delikatnego biszkoptu przełożonego pysznym kremem? Jestem pewien, że niewiele jest osób, które potrafią oprzeć się apetycznemu kawałkowi tortu w ulubionym smaku. Jeśli więc spodziewacie się gości, organizujecie urodziny lub po prostu chcecie upiec coś do popołudniowej kawy, to polecam Wam przygotowanie pysznego tortu w domowym zaciszu.

Zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Domowe torty" autorstwa Anka1988, gdzie znajdziecie smaczne i proste wypieki, które można przygotować we własnej kuchni.

Jak zrobić domowy tort?

Anka1988 inspiruje wspaniałymi przepisami na Domowe torty.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Udostepnij:

Komentarze (2)

sezamek 23.01.2017 22:56
Przynajmniej prawdziwy biszkopt, nie na proszku, jak nas uczyła któraś z użytkowniczek :) Muszą być smaczne :)
anka1988 23.01.2017 12:06
Miła wiadomośc na rozpoczęcie dnia, dziękuję i serdecznie pozdrawiam, zachęcając do domowych wypieków!
prymat