Impreza w Mielnie z Prymatem i Robertem Sową za nami

31.07.2017

Tym razem spotkaliśmy się w Mielnie. Na stadionie sportowym nie mogło zabraknąć miasteczka Prymat. Było smacznie i… kolorowo, bo dodatkową atrakcją był Festiwal Holi – wystrzelające w powietrze kolory dały niesamowity efekt wizualny.

Na wydarzenie w Mielnie przyjechał tir Prymatu, z którego Robert Sowa wydawał przyrządzane przez siebie i swoich asystentów przysmaki składające się z grillowanego kurczaka i gotowych sałat firmy Eisberg – partnera Prymatu w czasie letniej trasy eventowej – a wszystko to doprawione przyprawami Prymat. Hasło Festiwalu to „smaki świata” – można było więc spróbować czegoś nowego i ciekawego.

Dodatkowa atrakcja to również specjalne koło fortuny. Uczestnikom łatwo udawało się wygrać cenne nagrody – gadżety firmy Eisberg, przyprawy Prymatu, książki kucharskie i akcesoria kulinarne. Warto było zagrać, bo szanse na wygraną okazały się naprawdę spore!

Zjazd food trucków to nie wszystko na stadionie sportowym w Mielnie. Urozmaiceniem dla wszystkich uczestników były koncerty zespołów Fruktaki, Soleo i Szafa Gra. Ciekawym wydarzeniem był także pokaz umiejętności scenicznych przygotowany przez artystów z Teatru Variete Muza. Nikt nie mógł więc narzekać na nudę, a atrakcje czekały na uczestników co krok. Zapraszamy na kolejne imprezy, o wszystkich będziemy informować w serwisie!

 

 

Udostepnij:

Komentarze (1)

bietka 01.08.2017 07:09
I znowu było bardzo smacznie :)
prymat