Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Grill kulisty – od początku wyjątkowy

Grill kulisty – od początku wyjątkowy

Rok 1952 jest bardzo ważny w historii grillowania – to rok narodzin grilla kulistego Webera. Przez lata jego różne modele trafiały do ogródków na całym świecie. Wszystkie bazują na pierwowzorze – pierwszym na świecie grillu kulistym. Poznaj nasz klejnot koronny, Master-Touch GBS 57 cm.

Też uwielbiasz rozpalanie brykietu i wyjątkową atmosferę, którą tworzą tlące się węgle? Grillowanie to coś wyjątkowego, co u wielu osób budzi wspomnienia wspaniałych chwil. Założyciel Webera, George Stephen, stworzył pierwszy grill kulisty na własne potrzeby: chciał zbudować urządzenie, które chroniłoby przygotowywane jedzenie przed czynnikami zewnętrznymi i pomagało zachować jego wyjątkowy aromat. Swoje kuliste dzieło wyposażył w nóżki, wywietrzniki i pokrywę. Wkrótce wieści o tej innowacji rozeszły się poza jego ogródek, a George nieświadomie rozpoczął grillową rewolucję. Wraz z upływem lat pierwszy model doczekał się poprawy konstrukcji i wyglądu, ale podstawy się nie zmieniły.

TEN JEDYNY

Master-Touch GBS 57 cm to klejnot koronny w rodzinie węglowych grilli Webera. Ten ekskluzywny model zrobi wrażenie na każdym, kto ceni luksus. Jest wyposażony w system czyszczenia One-Touch, który znacznie ułatwia sprzątanie, przegrody do węgla Char-Basket zaprojektowane z myślą o łatwym przesuwaniu brykietu i wbudowany termometr, który pozwala sprawdzać i regulować tempera-turę wewnątrz grilla. Model ma specjalny uchwyt przytrzymujący pokrywę w pozycji otwartej podczas sprawdzania stanu potraw, hak do wygodnego zawieszania akcesoriów i ruszt Gourmet BBQ System zapewniający wystarczająco dużo miejsca na akcesoria Webera, dzięki którym możesz zwiększyć różnorodność szykowanych potraw. Jeden grill daje możliwości całej kuchni ze wszelkimi udogodnieniami – i właśnie dlatego nowoczesne grillowanie jest tak przyjemne.

MASTER-TOUCH® GBS®

WĘGIEL – 57 cm
Kolor: Metaliczny szary, Czarny, Kremowy
10 LAT Ograniczona Gwarancja


Master-Touch® to różnokolorowa wielofunkcyjność i luksus. Jest wyposażony w ruszt Gourmet BBQ System i wiele innych wygodnych opcji:


• Kocioł i pokrywa pokryte emalią
• Termometr wbudowany w pokrywę
• Dwa odporne na czynniki pogodowe uchwyty – uchwyt pokrywy
• z osłoną termiczną
• System czyszczący One-Touch®
• Potrójnie chromowany ruszt Gourmet BBQ do używania
• z akcesoriami GBS®
• Pozwalające na przepływ powietrza odporne na rdzę aluminiowe wywietrzniki z plastikowymi uchwytami
• Podtrzymujący pokrywę uchwyt Tuck-Away™

Tekst: Anne Voss i Zdjęcie Simon Winnall 

Master Touch czarny Master Touch kremowy Master Touch metaliczny
Master Touch występuje w kolorze czarnym... kremowym ...i metalicznym

 

logo Weber

Katarzyna Kwaśny 20.05.2016 16:48
Super sprawa
norweska20 09.05.2016 22:42
to ja poproszę w kolorze czarnym :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak