Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Gdzie pieprz rośnie, czyli o wynikach...

Gdzie pieprz rośnie, czyli o wynikach...

Jeśli dzisiaj nie otrzymacie maile, oznacza to, że niestety nie znaleźliście się w pierwszym 1000 osób, które otrzymają całkiem nowe fantastyczne młynki z pieprzem.

 

W podanych przez Was adresach e-mailowych mogły znaleźć się błędy (tzw.literówki), dlatego też dla tych pojedynczych osób zostaną upublicznione imię, nazwisko oraz miasto na naszym koncie na Facebooku. Obserwujcie nasz profil.

 

Ze względu na ogrom przedsięwzięcia wszystkie młynki zaczną od nas wychodzić już od następnego tygodnia. Dziękujemy za okazanie cierpliwości.

 

Nagroda główna, która rosła na Madagaskarze (K16) wędruje do osoby:

 

Robert Nowaczyk ze Słupska

 

Roberta Nowaczyka prosimy o kontakt z nami na adres: [email protected]

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim oraz dziękujemy za udział we wspólnej zabawie.

 

Co więcej – rozdajemy mnóstwo wspaniałych i atrakcyjnych nagród, dlatego też zachęcamy do zostania z nami oraz do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

 

DoradcaSmaku.pl to portal dla wszystkich amatorów dobrej kuchni - każdy ma szansę zostać docenionym przez społeczność kucharzem, a co za tym idzie otrzymać nagrody za swoją twórczość kulinarną, ponieważ...

 

MY PŁACIMY ZA PRZEPISY!!!

 

Spośród innych portali kulinarnych DoradcaSmaku.pl wyróżnia się rewolucyjnie innowacyjnym podejściem - każdy z użytkowników serwisu zbiera za swoje aktywności punkty, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku - docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, którzy otrzymują 500, 300 oraz 200 zł. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, którymi są produkty firmy Bosch, między innymi robot kuchenny, blender, piekarnik lub lodówkę.

 

Sekrety kuchni na DoradcaSmaku.pl odkrywać można również dzięki największemu specjaliście od gotowania w Polsce - Robertowi Sowie. Mistrz kulinarny służy radami, autorskimi przepisami i pomocą w przygotowaniu potraw. Nagradza także najbardziej aktywnych użytkowników.

 

Teraz również i Ty możesz stać się Doradcą Smaku! Łącz smaki, gotuj, publikuj, pomagaj innym i wygrywaj!

 

ana00 21.09.2010 15:00
Gratki :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak