Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Gadżetomania: Naczynia wielofunkcyjne

Gadżetomania: Naczynia wielofunkcyjne

Stało się! Gotowanie w wymiarze profesjonalnym na dobre zagościło w naszych domach. Już nie tylko rodzime potrawy, ale również wyszukane smaki wszystkich kuchni świata pojawiają się codziennie na stołach Polaków. Kochamy poznawać, eksperymentować i kreować! A wielofunkcyjne naczynia Cooking Elements firmy Villeroy & Boch pogłębią tę kulinarną fascynację. Spróbuj!

 

Cooking Elements: 28 elementów w służbie różnorodności!

Zapraszamy do kuchni.Tutaj czerpie się przyjemność z kulinarnego tworzenia, tutaj obdarowuje się najbliższych smakami pełnymi miłości. Z Cooking Elements przygotujesz ich wiele! W najnowszej kolekcji firmy Villeroy & Boch znajduje się aż 28 naczyń – o różnych kształtach, głębokościach i wymiarach. Wszystko po to, aby sprostać każdemu (za)daniu! Francuskie kruche tarty i quiche przyrządzisz w płytkich, foremkach; angielski cottage pie i duszone mięsa – w głębokich. A do każdego rodzaju zapiekanek, włoskiej foccaci i frittaty oraz do słodkich ciast – polecamy naczynia o średniej wysokości: kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Na jedną, dwie, cztery a nawet sześć porcji – z Cooking Elements odmierzysz je z aptekarską precyzją! Co więcej, poszczególne elementy możesz łączyć ze sobą: płytkie posłużą, jako podstawki lub przykrywki dla głębszych; większe – pozwolą przygotować kąpiel wodną dla nowojorskiego sernika lub jajek zapiekanych z szynką i suszonymi pomidorami.

 

Cooking Elements – dla oszczędności czasu i przestrzeni

Z piekarnika na stół, a ze stołu do lodówki lub zamrażarki. Taką drogę może przebyć każde z 28 naczyń Cooking Elements. Oczywiście pod warunkiem, że zostanie coś do przechowania! Z Villeroy & Boch nie tracisz czasu na wielokrotne przekładnie potraw i zmywanie stosów pojemników – dania przyrządzane w piekarniku możesz serwować w tej samej foremce. Wykonane z porcelany premium naczynia utrzymują ciepło potraw, a dostępne w kolekcji termoizolacyjne maty zabezpieczają blaty mebli przed działaniem wysokiej temperatury. Wszystkie elementy Cooking Elements są odporne na temperatury od -60º do 260º C, można je wkładać do lodówki i zamrażalnika. Ceramiczne i silikonowe pokrywki sprawią, że zapachy nie będą przenikać, a posiłki zachowają swoje naturalne właściwości. Abyśmy zawsze cieszyli się świeżym jedzeniem! I co ważne - z Cooking Elements oszczędzamy miejsce w kuchni: kolekcja została stworzona w taki sposób, by móc składować piętrowo poszczególne elementy. Niczym idealna układanka!

 

Cooking Elements – prosto, klasycznie i z charakterem!

Cooking Elements to udany mariaż estetyki i wygody. Naczynia przyjmują geometryczne kształty: koła, kwadratu i prostokąta, co w połączeniu z bielą porcelany daje efekt stonowanej elegancji. Dzięki swej prostocie i minimalizmowi kolekcja pasuje do każdej zastawy stołowej. Silikonowe pokrywki oraz maty termoizolacyjne, utrzymane w żywych barwach – głębokim turkusowym- Lagoon, ciepłym miodowym- Honey i delikatnej fuksji- Fuchsia. – nadają serii wyjątkowego charakteru. Małe ręczniki w paski, kuchenna rękawica i fartuch uzupełniają Cooking Elements – zestaw dla mistrzów kuchni i amatorów z profesjonalnym zacięciem!

Agnieszka Kępa
Agnieszka Kępa 27.08.2014 14:16
uwielbiam takie naczynia. Naprawde sa wielofunkcyjne :)
Renata9 01.08.2014 15:28
świetne są te naczynia wielofunkcyjne

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak