„Doradca Smaku" w telewizji!

04.03.2013
„Doradca Smaku" w telewizji!

 

 

Teraz dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania mamy doskonały program, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów.

Od poniedziałku do piątku, tuż przed głównym wydaniem „Faktów" widzowie mogą zobaczyć codziennie nowe pomysły na pyszne potrawy. Dzięki „Doradcy Smaku" poznamy przepisy na lekkie sałatki, rozgrzewające zupy, aromatyczne mięsa, soczyste ryby i doskonałe desery - a wszystko w magiczne 5 minut! „Doradca Smaku" zaskoczy różnorodnością pomysłów na codzienne potrawy jak choćby kotlety, przy czym nie pozostanie obojętny na wyjątkowe okazje, podpowiadając jak na przykład uczcić Dzień Kobiet.

 

1

 

Prowadzący program, Michel Moran pokazuje jak wzbogacić dania kuchni świata bliskie naszym polskim gustom kulinarnym i przedstawia je w nowej odsłonie. Podpowie, jak z tych samych składników, z których przygotowujemy tradycyjne dania, możemy przygotować zupełnie nowe potrawy. Oprócz wyjątkowych przepisów oraz kulinarnych tricków, prowadzący w każdym odcinku pokaże widzom, jak zorganizować sobie pracę podczas gotowania - zdradza jak zaplanować poszczególne czynności, by efektywnie wykorzystać czas w kuchni.

Zapraszamy do oglądania „Doradcy Smaku" tuż przed głównym wydaniem „Faktów", już dziś o godz. 18.55 w TVN.

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 18.55

Udostepnij:

Komentarze (4)

Noruas 04.03.2013 20:57
A jak się program przegapiło to jest możliwość zobaczenia go w internecie?
Noruas 04.03.2013 16:57
super, jestem bardzo ciekawa :)
Konczi 04.03.2013 16:42
O jak fajnie !!! Super, teraz dodatkowo 5 minut przed TV z DS :D
BeataJ 04.03.2013 16:20
A właśnie tak się zastanawiałam, czy ten nowy program ma coś wspólnego z tym portalem :)
prymat