Domowe najlepsze!

13.04.2015
Domowe najlepsze!

 

Moda na domowy chleb nie mija – wraca wręcz ze zdwojoną siłą. Co warto wiedzieć o chlebie…

 

Z domowej piekarni wychodzą najlepszej jakości bułeczki i chleby. Najlepsze, bo wiemy co do nich dodajemy, a dodatkowo wkładamy w to całe swoje serce, dlatego też tak bardzo nam smakują. Chlebowe inspiracje znajdziecie w najnowszym Wpisie Tygodnia: „Domowe pieczywo – naturalnie najlepsze!” użytkowniczki MałaMi89.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Udostepnij:

Komentarze (1)

MałaMi89 13.04.2015 16:54
Dziękuję za wyróżnienie :) moje pierwsze takie i mam nadzieję nie ostatnie :D
prymat