Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Cała prawda o jajach

Cała prawda o jajach

 

Są zawsze pod ręką i ratują nas od niejednej kulinarnej wpadki. Gotowane, smażone, jako dodatek do wielu dań oraz nieodzowny składnik naszych wypieków… Poznajcie całą prawdę o jajkach.

 

August Escoffier – słynny, francuski szef kuchni, który przeprowadził kulinarną rewolucję w Europie, jajka uważał za jeden z najważniejszych produktów w kuchni. Poświęcił im nawet rozdział w„Le guide culinaire” – biblii współczesnej sztuki gotowania. Wyróżniając je w taki sposób miał w sporo racji, ponieważ jak mało który składnik są absolutnie wszechstronne. Dzięki jajkom powstają przecież doskonałe wypieki. Potrafią one spoić ze sobą znakomicie również inne składniki. Są także pyszne same w sobie. Dlatego też przed zbliżającymi się świętami warto odkurzyć sobie kilka cennych informacji o jajkach. O tym, jak wiele znaczą one w naszych kuchniach i co można z nich wyczarować znajdziecie oczywiście w naszym Wpisie Tygodnia – „Ale jaja…” autorstwa Kuchni Marty.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak