Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Blogi kulinarne w serwisie DoradcaSmaku.pl

Blogi kulinarne w serwisie DoradcaSmaku.pl

Najlepsi blogerzy będą wynagradzani – każdego miesiąca wybierany będzie „bloger miesiąca”, który otrzyma 500 zł, a co tydzień wybierany będzie „wpis tygodnia”, którego autor otrzyma specjalne 1000 pkt, które może wymienić na nagrody rzeczowe, którymi są produkty firmy Bosch. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu DoradcaSmaku.pl może założyć kulinarnego bloga z własnym unikalnym adresem internetowym.

 

Wygląd blogów zunifikowany jest z ogólnym wyglądem serwisu. Najnowsze oraz najpopularniejsze wpisy blogowe będą promowane na stronie głównej DoradcaSmaku.pl. Blogi to kolejna nowość po wideo blogu Roberta Sowy, którego pierwszy odcinek odwiedzający serwis DoradcaSmaku.pl mieli możliwość obejrzenia 21 stycznia 2011 r. Wkrótce planowane są kolejne nowości poszerzające użyteczność serwisu DoradcaSmaku.pl

 

..............................................................................................................................................

 

DoradcaSmaku.pl to serwis społecznościowy skupiający miłośników gotowania. Po raz pierwszy w historii amatorzy kuchni w sieci mogą zarabiać na swoim hobby. Wystarczy zaangażować się w życie portalu DoradcaSmaku.pl, a najbardziej aktywni będą za to odpowiednio wynagradzani. 

 

Spośród innych portali kulinarnych DoradcaSmaku.pl wyróżnia się innowacyjnym podejściem – każdy z użytkowników serwisu zbiera za swoje aktywności punkty, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku – docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, który otrzymują 500, 300 oraz 200 zł.

 

Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, którymi są produkty firmy Bosch, między innymi robot kuchenny, blender, piekarnik, zmywarka do naczyń czy lodówka.Serwis DoradcaSmaku.pl powstał w kwietniu 2010 r. W ciągu 9 miesięcy od powstania użytkownicy serwisu dodali ponad 90 tys. przepisów kulinarnych. Serwis odwiedza 150 tys. użytkowników miesięcznie generując ponad 1 mln odsłon. 

 

Sponsorem serwisu DoradcaSmaku.pl jest firma Prymat, która zarządza markami: Prymat, Kucharek oraz Smak.Partnerem serwisu jest firma Bosch.

safcia 03.07.2012 11:47
wg mnie to wszyscy doradcy powinni byc brani pod uwage choc wiem ze jest nas bardzo ale to bardzo duzo i nie jestescie wstanie przesledzic kazdego dlatego jest tylko z 10 ktorzy maja naj wiecej punktow
Doradca Smaku 07.03.2011 16:56
@Jolanta, nie możemy wybierać z pośród kilku wpisów, dlatego postanowiliśmy poczekać chwilkę, aż całość się rozrusza :)
Jolanta_P-S 01.03.2011 17:17
już miesiąc minął i wybierzecie blogera miesiąca, powinny być też wybrane 4 wpisy tygodnia?
Iwusia 08.02.2011 13:24
Jakiś błąd wkradł się w treść :) \"Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku – docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, który otrzymują 500, 300 oraz 200 zł.\"

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak