Programy TV

Pytanie na Śniadanie

pytanie_na_sniadanie

Wstęp

Magazyn śniadaniowy Dwójki to ciekawi goście, eksperci, gwiazdy, którzy doradzą, co przeczytać, jak się ubrać i co ugotować.

Robert Sowa:

Mistrz Kulinarny, kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych. Wiceprezes elitarnej Fundacji Klubu Szefów Kuchni i były kucharz polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Telewidzom znany jest głównie z kącika kulinarnego „Dzień Dobry TVN”.

Karierę gastronomiczną rozpoczął w rodzinnym Krakowie, a kontynuował w Austrii. Po powrocie przez 17 lat zarządzał kuchnią warszawskiego Hotelu Jan III Sobieski. Obecnie jest właścicielem autorskiej restauracji „Sowa i przyjaciele”. Autor takich książek kulinarnych jak „Esencja Smaku”, „Romans Kulinarny”, „W Poszukiwaniu smaku doskonałego” czy ostatnio wydanej książki „Życie kocha jeść”.

 

Magda Gołdanowska

Studiowała filologię polską, w przeszłości zajmowała się także modelingiem. Obecnie to mama małego Jasia i Mikołaja, zawodowo zajmuje się produkcją sesji zdjęciowych, a z zamiłowania – gotowaniem.  Uwielbia przyrządzać desery. Preferuje proste posiłki, szczególnie ceni praktyczną, polską kuchnię, a swoją pasję rozwija każdego dnia, gotując przede wszystkim w domu oraz w kąciku kulinarnym „Pytanie na śniadanie”.