Programy TV

Pytanie na Śniadanie

pytanie_na_sniadanie

Wstęp

Magazyn śniadaniowy Dwójki to ciekawi goście, eksperci, gwiazdy, którzy doradzą, co przeczytać, jak się ubrać i co ugotować.

Magazyn śniadaniowy Dwójki to ciekawi goście, eksperci, gwiazdy, którzy doradzą, co przeczytać, jak się ubrać i co ugotować. Kącik kulinarny w programie „Pytanie na śniadanie" to cykl spotkań przy kuchennym stole przybliżających sztukę gotowania w lekkiej i sympatycznej formie. Podczas porannych spotkań prowadzący dzielą się z widzami pomysłami jak uatrakcyjnić domową kuchnię.

Dzięki popularności tematów kulinarnych w takich programach jak „Pytanie na śniadanie" można w szybki i prosty sposób poznać nie tylko nowe przepisy, ale też nauczyć się kilku kuchennych trików, zastosowania przypraw oraz przekonać się, że gotowanie jest dla każdego.

 

„Pytanie na śniadanie" z Prymatem

Kącik kulinarny marki Prymat i programu „Pytanie na śniadanie" był to cykl spotkań przy kuchennym stole, które poprowadził ambasador marki Prymat, Robert Sowa. Dzielił się on z widzami swoimi pomysłami jak uatrakcyjnić domową kuchnię. Każde spotkanie było inspiracją, jak z tradycyjnych składników przyrządzić coś smacznego, oryginalnego, a zarazem prostego. Jednym słowem jak z kawałka mięsa schabowego lub fileta z kurczaka przygotować coś ciekawszego niż klasyczny kotlet w panierce.

„Pytanie na śniadanie" z Kucharkiem

W programie pojawił się cykliczny kącik kulinarny z wykorzystaniem produktów marki Kucharek. Prowadzącą program była sympatyczna Magda Gołdanowska, która pokazała, że gotowanie z Kucharkiem może być łatwe, przyjemne, a efekt kulinarny – doskonały. Zaprezentowała ona również różnorodne przepisy z wykorzystaniem Kucharka, bo to nie tylko przyprawa do zup, ale też świetny dodatek do sosów, dań rybnych, mięsnych i sałatek.