Programy TV

Dzień Dobry TVN

ddtvn

Wstęp

„Dzień Dobry TVN” to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych.

„Dzień Dobry TVN” to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych. Lekka tematyka, dynamiczna formuła, szerokie grono sympatycznych prowadzących oraz różnorodność poruszanych tematów sprawiły, że poranki z „Dzień Dobry TVN” dla wielu to obowiązkowy punkt programu.

W tym magazynie śniadaniowym nie może zabraknąć jednego z ulubionych tematów – gotowania i kulinariów, którym towarzyszyły nasze marki: Prymat, Kucharek i Smak.

 

Dzień Dobry TVN i Prymat

Kącik Prymatu i Roberta Sowy na kilka lat wpisał się w niedzielne poranki w „Dzień Dobry TVN". W programie można było zgłębiać tajniki kulinarnej sztuki prezentowanej przez Roberta Sowę, który swoimi niezwykłymi i smakowitymi potrawami zachwycał gości i prowadzących program. Robert Sowa radził widzom „Dzień Dobry TVN", w jaki sposób z pomocą przypraw Prymat przygotować niezapomniane potrawy na różne okazje.

Goście Roberta Sowy, gwiazdy małego i dużego ekranu, chętnie stawali w szranki z mistrzem kulinarnym. Jedni uczyli się, inni podpatrywali profesjonalistę, jednak zawsze wokół kuchni Sowy było gorąco i Prymatowo.

 

Dzień Dobry TVN i Kucharek

Podczas licznych kulinarnych spotkań w kąciku kulinarnym „Dzień Dobry TVN” Kucharek zaprezentował szeroko swoje liczne i dla wielu nieodkryte do tej pory możliwości.

Myślą przewodnią gotowania z Kucharkiem było hasło „Gotować każdy może!". Z pomocą kucharza, Andrzeja Polana pokazaliśmy, że gotowanie może być szybkie i łatwe, a efekt zawsze gwarantowany. Udowodniliśmy, że Kucharek dodaje smaku nie tylko zupom czy sosom, a także zaprezentowaliśmy nowe zastosowania przyprawy Kucharek. Pokazaliśmy, jak łatwo na bazie Kucharka przygotować marynaty, bazy do dressingów, dipy, pasty i kremy kanapkowe, farsze oraz aromatyczne ciasta do pizzy i pierogów.