Programy TV

Doradca Smaku

doradca_smaku

Wstęp

"Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny.

 

0K9A0034

Andrzej Polan to znakomity kucharz z ogromną pasją do gotowania. To także postać telewizyjna znana z popularnych programów kulinarnych: kącika Dzień Dobry TVN oraz "Polska ze smakiem" emitowanego na antenie kanału telewizyjnego Kuchnia+. Tym razem zadebiutuje w roli prowadzącego 4 sezon „Doradcy Smaku”. 

Ulubione Andrzeja Polana w „Doradcy Smaku”

Jakie dania będą przygotowywane w programie? Leśne skarby w postaci na przykład borowików, wybór doskonałych mięs, ryby, makarony czy różne  rodzaje kaszy stanowić będą treściwą podstawę dań, które przygotować  możecie dla siebie i rodziny, ale także nie powstydzicie się, podając je przyjaciołom lub komuś, kogo serce dopiero pragniecie podbić. Andrzej  Polan stawia na ciekawe połączenia smakowe, ale robi to w taki sposób, że  dania nie są ani za trudne, ani zbyt wymyślne. Oglądając kolejne odcinki  programu, można odnieść wrażenie, że sztuka kulinarna jest niezwykle  prosta i każdy może być Doradcą Smaku, a nawet samym Andrzejem  Polanem. Kucharz zwraca uwagę na jakość składników, z których przygotowuje  dania. Można też nauczyć się, jak łatwo prezentować danie na talerzu tak, aby nie tylko smak był doskonały, ale też efekt wizualny godny mistrza  kulinarnego.

  

 Będziemy mogli odnaleźć to, co w danym sezonie jest  najdojrzalsze, najsmaczniejsze i najpiękniej się prezentuje. Zgodnie z taką  filozofią Andrzej Polan gotuje także we własnej restauracji „Mała Polana Smaków”.  Panuje w niej doskonała organizacja, ale także spokój. Tutaj każdy zna  swoje zadania. Polan znany jest z tego, że potrafi perfekcyjnie, bez  żadnych krzyków i nerwów zarządzać swoim zespołem. Porządek i organizacja panują także na talerzu. Bez zbędnych kombinacji i przepychu, dania składają się z maksymalnie 3-4 składników, połączonych kreatywnie, lecz w przemyślany sposób.