Programy TV

Doradca Smaku

doradca_smaku

Wstęp

"Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny.

"Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny. Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. 

Tematem spotkań w poprzednich trzech edycjach programu były głównie tradycyjne potrawy kuchni europejskiej, a prowadzący udowodnił, że są one proste w przygotowaniu i doskonale sprawdzą się w kuchni polskiej. Widzowie mogli poznać przepisy na lekkie sałatki, rozgrzewające zupy, aromatyczne mięsa, soczyste ryby i doskonałe desery - a wszystko w magiczne 5 minut. Doradca Smaku obalał kulinarne mity, inspirował oraz zachęcał do eksperymentowania i próbowania nowych smaków oraz dzielenia się swoimi trikami kulinarnymi. 

W obecnej, czwartej już edycji „Doradcy Smaku" również nie brakuje przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Obok autorskich przepisów znanego kucharza pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami naszych Użytkowników! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.

Zapraszamy do oglądania programu „Doradca Smaku" codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 oraz na powtórki programu o 7.50.

Prowadzącym jest Andrzej Polan, znakomity kucharz oraz kreator intrygujących połączeń smakowych w oparciu o wykorzystanie prostych sezonowych produktów.

Serdecznie zapraszamy poszukujących kulinarnych inspiracji! „Doradca Smaku” znów zaskoczy nas różnorodnością pomysłów na codzienne potrawy.