Przepisy świąteczne

Programy TV

Doradca Smaku

doradca_smaku

Wstęp

„Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny.

„Doradca Smaku” to nie tylko portal społecznościowy, ale również program kulinarny. Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. 

Przez dwie edycje programu od poniedziałku do czwartku w programie pojawiały się ciekawe pomysły kulinarne. Prowadzącym był Michel Moran, który dał się poznać nie tylko jako profesjonalny kucharz, ale także niezwykle sympatyczna osobowość. Tematem kulinarnych spotkań były głównie tradycyjne potrawy kuchni europejskiej, a prowadzący udowodnił, że są one proste w przygotowaniu i doskonale sprawdzą się w kuchni polskiej. Michel Moran obalał kulinarne mity, inspirował oraz zachęcał do eksperymentowania i próbowania nowych smaków oraz dzielenia się swoimi trikami kulinarnymi.

W programie widzowie mogli zobaczyć nowe pomysły na pyszne potrawy. Dzięki „Doradcy Smaku” mogli poznać przepisy na lekkie sałatki, rozgrzewające zupy, aromatyczne mięsa, soczyste ryby i doskonałe desery - a wszystko w magiczne 5 minut. „Doradca Smaku” zaskakuje różnorodnością pomysłów na codzienne potrawy.

Serdecznie zapraszamy poszukujących kulinarnych inspiracji!