Programy TV

Domówka

zakrywka-do-braku-logo

Wstęp

Imieninowe przyjęcie dla młodych arystokratów, baby shower w kazachskim stylu, a może osiemnaste urodziny córki harleyowców? Prowadzący pomaga przygotować każde przyjęcie, które wpadnie mu w ręce i do garnka.

Imieninowe przyjęcie dla młodych arystokratów, baby shower w kazachskim stylu, a może osiemnaste urodziny córki harleyowców? Prowadzący pomaga przygotować każde przyjęcie, które wpadnie mu w ręce i do garnka. Świetna kuchnia w świetnej atmosferze - to właśnie „Domówka” w TTV. W swoim programie „Domówka” poza zdolnościami kulinarnymi, pokaże też, że jest prawdziwą duszą towarzystwa. Dla znajomych po prostu – Charlie!


Wspólne gotowanie jest przygodą, a domowy klimat zachęca do rozmów nie tylko na temat stopnia wysmażenia mięsa czy temperatury pieczenia ciasta drożdżowego. Oczywiście nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, czasem coś się przypali, a czasami goście zjawiają się zbyt wcześnie, ale na „Domówce” z Charliem wszystko kończy się dobrze.Każdą „Domówkę” Charlie doprawia z charakterystyczną dla siebie nutą: zawsze uśmiechnięty, z humorem i dystansem podchodzący do rzeczywistości, potrafi zrelaksować i rozbawić do łez. A że przy okazji na kuchni zna się jak mało kto, pomoże zorganizować każdą domową imprezę!

Premiera
sobota : 10:45
Powtórki :
niedziela 13 :30
piątek 18:05