Aktualności Doradcy Smaku

 • prezentacja1

  Doradcy Smaku Miesiąca w grudniu

  Każdego miesiąca doceniam Wasz szczególny wkład we wspólne tworzenie księgi pysznych przepisów i rozwój naszego serwisu. Wyróżniłem także Blogera Miesiąca, który swoimi wpisami inspirował mnie do kulinarnych popisów. Poznajcie więc wszystkich grudniowych laureatów!

  Zobacz więcej
 • fotolia_92021185_s_korzenne

  Magia cynamonu

  Pierwsze skojarzenie z tą niezwykle aromatyczną przyprawą przenosi nas do kuchni. Cynamon ma jednak również właściwości lecznicze, jest także stosowany w kosmetologii.

  Zobacz więcej
 • beko-kuchnia-biala

  Złoty środek, czyli kuchnia funkcjonalna i ładna

  W dzisiejszych czasach kuchnia przestała pełnić funkcję wyłącznie miejsca, w którym przygotowuje się posiłki. Dla wielu ludzi kuchnia to serce domu – to właśnie tu spędzamy najwięcej czasu gotując, omawiając domowe sprawy czy spotykając się ze znajomymi, aby razem ugotować coś dobrego.

  Zobacz więcej
 • prymat197613

  Sylwester

  To wyjątkowa i jedyna noc w roku, która zobowiązuje nas do dobrej zabawy przy znakomitym jedzeniu!

  Zobacz więcej
 • ds4_foto_33_sliwki_budyn_fot_krystian_szczesny_2627

  Smacznie i kolorowo – menu na cały tydzień od "Doradcy Smaku"

  Na dobry początek nowego tygodnia warto przygotować do jedzenia coś pysznego. W menu znajdziecie same pyszne smakołyki obiadowe i deserowe. Przekonajcie się, jak łatwo jest stworzyć dania z dobrze znanych Wam składników.

  Zobacz więcej
 • fotolia_66259568_s

  Warzywa korzeniowe – skarby zakorzenione w naszej tradycji

  Dzisiaj coraz bardziej popularne stają się dania przygotowywane z egzotycznych produktów. Nic dziwnego, każdy chce wciąż próbować czegoś nowego, a pewne smaki może nie tyle się nudzą, co powszednieją.

  Zobacz więcej
 • m7

  Ser na gorąco w roli głównej

  Smażony, gotowany i ciągnący się ser w zupie, daniu głównym czy przekąsce - nie ma nic lepszego!

  Zobacz więcej
 • sledz

  Śledź nie tylko na Andrzejki

  Ze śmietaną, w occie, w oleju czy z suszonymi owocami. Śledź to wyjątkowo uniwersalna ryba, która w polskiej tradycji kulinarnej ma szczególne znaczenie. A ponieważ jest tania i łatwo dostępna stała się symbolem Wielkiego Postu i wigilijnej wieczerzy.

  Zobacz więcej
 • istock_000012881065xlarge

  „Chata po zbóju” w „Kuchennych rewolucjach”

  W Bąkowie, niewielkiej miejscowości na Śląsku, Beata i Wojtek postanowili wybudować drewnianą karczmę. To przedsięwzięcie uznali za inwestycję życia, która miała zapewnić im stabilny dochód i zabezpieczyć przyszłość.

  Zobacz więcej
 • blog-2

  Własne pieczywo, czyli mała piekarnia w domu

  Nie ma nic lepszego niż domowe pieczywo! Wystarczy odrobina masła, domowa konfitura czy pyszny ser i idealne śniadanko gotowe!

  Zobacz więcej