Pełen smaków e-magazyn kulinarny

Aktualności Doradcy Smaku

 • ds_fit-320-250

  Wyróżnienia Doradca Smaku w czerwcu

  Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

  Zobacz więcej
 • 2222

  II tura czerwcowych nagród!

  Zapraszamy na pełną emocji, drugą turę nagród!

  Zobacz więcej
 • fotolia_43942398_xs

  Sezon: Czerwiec ma smak truskawek

  Truskawki co roku mają moc obezwładniającą, co widać nawet po facebooku, serwisach czy magazynach kulinarnych. Ich apetyczna barwa, kuszący aromat i rozbudzający wspomnienia z dzieciństwa smak sprawiają, że każdy z niecierpliwością czeka na pierwszą miseczkę truskawek.

  Zobacz więcej
 • grill

  Grillowe wydanie e-magazynu

  Sezon grillowy w pełni, a z nim dostępne nowe grillowe wydanie bezpłatnego e-magazynu Doradca Smaku. W środku dziesiątki przepisów, porad i artykułów kulinarnych! Zachęcamy do klikania i pobierania.

  Zobacz więcej
 • fotolia_44803786_xs

  Wpis Tygodnia – chlebem pachnący

  Zapach świeżo upieczonego pieczywa jest chyba jednym z najprzyjemniejszych doznań kulinarnych. Jeśli jesteście zwolennikami własnoręcznych wypieków, to musicie przeczytać najnowszy Wpis Tygodnia.

  Zobacz więcej
 • 1111111111111

  Nowe nagrody!

  Początek miesiąca to u nas zawsze nowe nagrody! Zapraszamy do Katalogu pełnego wspaniałych nowości.

  Zobacz więcej
 • fotolia_31051428_xs-kopia

  " Domówka" na Dzień Dziecka

  Tym razem Charlie specjalnie dla naszych najmłodszych smakoszy przygotuje menu na Dzień Dziecka. Na prośbę Tomka zorganizuje prawdziwy kinderbal w Bieszczadach. Zapraszamy na ostatni odcinek sezonu!

  Zobacz więcej
 • istock_000008044812medium

  Kolejność serwowania potraw

  Do czasu do czasu zapraszamy gości. Zawsze chcemy, aby spotkanie wypadło idealnie, a goście byli pod wrażeniem naszych umiejętności kulinarnych i zdolności organizacyjnych. Kolejność serowania potraw ma znaczenie.

  Zobacz więcej
 • fotolia_42911041_xs

  Dzień Świętokrzyskiej Truskawki

  Czerwiec nie tylko rozpoczynamy Dniem Dziecka, ale i wspaniałym, aromatycznym Dniem Świętokrzyskiej Truskawki. Będzie pysznie!

  Zobacz więcej
 • grillowany-losos-w-kruszonce-z-grubo-mielonego-pieprzu.2013111479

  ABC Przypraw: Grill ziołowy czy pikantny?

  Przyprawa do grilla pikantna Prymat to znakomita kompozycja ziół i przypraw. W jej skład wchodzą między innymi takie przyprawy jak: papryka słodka, gorczyca, kolendra, majeranek, jałowiec, chili, rozmaryn, pieprz czarny, ziele angielskie, sól, a także najlepszej jakości warzywa suszone: czosnek, marchew, cebula. Stosując Przyprawę do grilla pikantną Prymat możemy cieszyć się doskonale pikantnym smakiem ulubionych dań mięsnych.

  Zobacz więcej