BOSCH - Odbierz 300 zł

Aktualności Doradcy Smaku

 • 38193692

  KONKURS - WYNIKI: Czytaj z Doradcą Smaku!

  W czerwcu przeprowadziliśmy konkurs, w którym pokazywaliście nam jak czytacie nowe wydanie e-magazynu. Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, wybór był bardzo ciężki, ale udało nam się wybrać najlepsze! Sprawdźcie kto otrzyma nagrody.

  Zobacz więcej
 • fotolia_64613277_s

  Sezon ogórkowy, czy na ogórki

  Sezon ogórkowy w pełni. Zwykle temu określeniu (a dokładniej - związkowi frazeologicznemu) przyporządkowuje się okres ciszy i spokoju, a nawet nudy związanej z czasem urlopów i wakacyjną przerwą we wszelkich, kulturalnych instytucjach. Jedyne miejsce, gdzie coś się dzieje, to grządki. A tam dojrzewają ogórki. Wówczas tym co może rozruszać atmosferę to różnej jakości sensacyjne doniesienia dziennikarskie, które zapełniają serwisy informacyjne czy szpalty gazet.

  Zobacz więcej
 • image_3

  Fotorelacja: Grillowanie w Ząbkowicach Śląskich

  Świetna pogoda to wstęp do dobrej zabawy. A tak właśnie grillowaliśmy w miniony weekend w Ząbkowicach Śląskich. Jak zawsze podczas koncertów z Radiem Złote Przeboje towarzyszyła nam świetna muzyka zespołów Enej i Turbo.

  Zobacz więcej
 • tt

  Wpis Tygodnia: Ciasto parzone po tuningu

  Ciasto parzone może wydawać się trudne do przygotowania. No bo jak wykonać ciasto, które na zewnątrz będzie chrupiące, a w środku całkiem puste? Zobaczcie!

  Zobacz więcej
 • obraz1-2

  Gadżetomania: Sztuka cięcia

  Dobry nóż sprawi, że wszystkie ambitne, kuchenne przedsięwzięcia staną się realne, a precyzja ich wykonania podniesie danie do rangi sztuki.

  Zobacz więcej
 • fotolia_50273721_s

  Ząbkowice Śląskie i „Złote Przeboje na Wakacjach”

  Wakacje to doskonała okazja, by zajrzeć na koncert "Złotych Przebojów na wakacjach". Po raz kolejny oczywiście będziemy dla Was grillować w naszym kulinarnym Tirze. Zapraszamy!

  Zobacz więcej
 • zdjecie-1

  Kulinarna pocztówka z Grecji

  Dostaliśmy kulinarną pocztówkę! Zobaczcie co napisała do nas użytkowniczka:

  Zobacz więcej
 • 23.05.2014147880

  ABC Przypraw: G jak grecki... sos sałatkowy

  Zdaniem smakoszy kuchnia grecka zalicza się do najlepszych kuchni świata. Pod upalnym niebem Grecji dojrzewają najlepsze warzywa i zioła. Kuchnia grecka jest równie smaczna, jak prosta i zdrowa. Charakteryzuje się przede wszystkim dużą ilością czosnku, oliwy z oliwek, warzyw, zwłaszcza pomidorów, papryki, świeżych ziół. Tradycyjne danie kuchni greckiej, przez mieszkańców Hellady zwane „horiatiki", czyli sałatka grecka jest jednym z najpopularniejszych rodzajów sałatek.

  Zobacz więcej
 • fotolia_54863755_xs

  Lekcja Klubu Szefów Kuchni: Grycoki w sosie maślanym

  Jeżeli lubicie wszelkiego rodzaju dania mączne i nie stronicie od kaszy na pewno przypadną Wam do gustu grycoki. To regionalne, świętokrzyskie pierożki przygotowywane z kaszą gryczaną. Pyszne, spróbujcie!

  Zobacz więcej
 • fotolia_58751419_s

  Fotorelacja: Grillowanie w Ślesinie

  Z przyjemnością wspominamy dziś słoneczną sobotę w Ślesinie. Impreza obfitowała w atrakcje muzyczne – na scenie zaśpiewała Kasia Kowalska i zespół Loka. Jak zawsze na imprezach z cyklu „Złote Przeboje na wakacjach” nie zabrakło Roberta Sowy i jego kulinarnego TIR-a.

  Zobacz więcej