Nowe przepisy na pyszne sałatki

Aktualności Doradcy Smaku

 • grillowana-piers-z-kurczaka-z-gruszkami-i-oscypkiem-5.2013111462

  "Złote Przeboje na wakacjach w Mielnie

  W ten weekend czekają na nas aż dwie imprezy z cyklu "Złote Przeboje na wakacjach". Druga impreza odbędzie się już jutro w Mielnie. Zapraszamy do wspólnej zabawy oraz grillowania.

  Zobacz więcej
 • fotolia_50273721_s

  "Złote Przeboje na wakacjach" w Świnoujściu

  W najbliższy weekend czekają nas aż 2 spotkania podczas eventu "Złote Przeboje na wakacjach". Pierwszy z nich odbędzie się już w sobotę w Świnoujściu, drugi - w niedzielę w Mielnie. A już dzisiaj zapraszamy na sobotnie grillowanie do Świnoujścia.

  Zobacz więcej
 • istock_000014803601large_pieczone_mieso

  ABC Przypraw – Musztarda francuska

  Musztarda powstaje zazwyczaj ze zmielonych ziaren gorczycy. Ze względu na stopień rozdrobnienia powstają różne rodzaje musztardy – np. stołowa, sarepska, kremska, czy rosyjska. Znane są również musztardy smakowe – np. chrzanowa. Najmniej rozdrobnione ziarna gorczycy znajdują się w musztardzie francuskiej.

  Zobacz więcej
 • fotolia_32621664_xs

  Moskole

  Moskole to potrawa regionalnej kuchni podhalańskiej. To placki przygotowywane z ziemniaków, mąki, wody i soli. Moskole podawane są do dzisiaj w restauracjach jako danie regionalne, najczęściej w formie placków wypiekanych na patelni.

  Zobacz więcej
 • istock_000012102182xxxlarge

  Złote Przeboje na Wakacjach - fotorelacja z Kęt

  W ubiegłą sobotę spotkaliśmy się z Wami w Kętach. Jak zawsze w znakomitym towarzystwie grillowaliśmy i śpiewaliśmy nasze ulubione piosenki zespołu Kult i Urszuli. Zapraszamy na fotorelację.

  Zobacz więcej
 • fotolia_66282518_m

  Artykuł na zdrowie: Naucz dziecko dobrych nawyków żywieniowych

  Nawyki żywieniowe, jakich nauczymy nasze dziecko będą miały wpływ na jego rozwój, kondycję organizmu oraz zdolność uczenia się i koncentracji. Jak utrwalać zasady zdrowego odżywania od najmłodszych lat?

  Zobacz więcej
 • fotolia_53107019_l

  Sezon na musztardę

  Ilość rodzajów, bogactwo smaków i różnorodność konsystencji oraz zastosowania uczyniły z musztardy dodatek wyjątkowy i niezastąpiony, bez którego trudno wyobrazić sobie dziś smak wielu potraw.

  Zobacz więcej
 • rrytukg

  Wakacyjne Wpisy Tygodnia

  Wakacyjne gotowanie jest jak zawsze inspirujące. Bogaci w nowe pomysły zebrane przy okazji wyjazdów w dalekie i bliskie strony możemy z powodzeniem wprowadzić smakowite nowości do naszego menu. Sprawdźcie, jakimi pomysłami podzielili się z nami autorzy Wpisów Tygodnia.

  Zobacz więcej
 • 11

  Kulturalna kuchnia: „Szef”

  Filmowe lato zaskoczy nas tego roku swoją kulinarną odsłoną. Do kin wszedł właśnie smakowicie zapowiadający się „Szef”.

  Zobacz więcej
 • fotolia_50070239_xs

  Doradcy Smaku Miesiąca - sierpień

  Wyniki czas ogłosić! Jak co miesiąc wyłoniliśmy spośród Was trzech najlepszych Doradców Smaku, którzy otrzymają od nas nagrody finansowe w wysokości 500, 300 oraz 200 zł. Do tego grona dołączy także Doradca wyróżniony przez Roberta Sowę. Ostatnim szczęśliwcem jest osoba, która otrzyma tytuł Blogera miesiąca.

  Zobacz więcej