Nowe przepisy na pyszne sałatki

Aktualności Doradcy Smaku

 • original

  Kuchenne rewolucje w polsko-ormiańskiej Tawernie

  Gdy dojdzie do starcia polskiego i ormiańskiego temperamentu polecą iskry... Zapraszamy na kolejne kulinarne starcie, które tym razem odbędzie się w stolicy, w polsko-ormiańskiej Tawernie.

  Zobacz więcej
 • original

  Lekcja Klubu Szefów Kuchni: Solenie potraw

  Prawidłowe solenie potraw jest bardzo ważne. Czasami to, kiedy dodamy sól, jest bardzo istotne i ma wpływ na smak przygotowywanego dania.

  Zobacz więcej
 • original

  Artykuł na zdrowie: Tłuszcz w diecie – wróg czy przyjaciel?

  Tłuszcz, mimo że się źle kojarzy i większość specjalistów mówi o jego unikaniu, jest niezbędny dla naszego organizmu do prawidłowego funkcjonowania.

  Zobacz więcej
 • original

  Doradcy Miesiąca – grudniowe wyróżnienia

  Jak co miesiąc wyłoniliśmy spośród Was trzech najlepszych Doradców Smaku, którzy otrzymają od nas nagrody finansowe w wysokości 500, 300 oraz 200 zł. Do tego grona dołączy także Doradca wyróżniony przez Roberta Sowę. Ostatnim szczęśliwcem jest osoba, która otrzyma tytuł Blogera miesiąca.

  Zobacz więcej
 • original

  Sezon na zupy

  Zupy stanowią niezwykle ważną pozycję w codziennym jadłospisie. Od wieków są nieodzowną częścią tradycyjnego polskiego obiadu, stanowiąc smaczne preludium do dania głównego. Wywary warzywno-mięsne, które stanowią podstawę większości popularnych dzisiaj zup, pojawiły się wraz z warzywami przywiezionymi do Polski przez Królową Bonę, żonę Zygmunta Starego.

  Zobacz więcej
 • original

  Aktualizacja regulaminu

  Drodzy Doradcy zapraszamy wszystkich do zapoznania się z aktualizacją Regulaminu serwisu. Tekst wyróżniony kolorem czerwonym oznacza modyfikację treści Regulaminu.

  Zobacz więcej
 • original

  II tura świątecznych nagród

  Przed Wami druga tura naszych świątecznych nagród. A wśród nich roboty kuchenne, przyprawy, miksery, tostery i wiele innych!

  Zobacz więcej
 • original

  Wpis Tygodnia świątecznie

  Powoli zaczynamy dojrzewać do planowania naszych świątecznych przysmaków. W końcu do Świąt zostało jeszcze kilka tygodni. Zapraszamy więc na wprawiający w świąteczny nastrój Wpis Tygodnia.

  Zobacz więcej
 • original

  Świąteczny Katalog nagród

  Święta coraz bliżej! Zapraszamy do naszego Katalogu pełnego wspaniałych świątecznych nagród.

  Zobacz więcej
 • original

  Ugotowani tym razem jadą do Torunia!

  Tym razem o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych walczyć będą mieszkańcy Torunia. Czym tym razem zaskoczą widzów? Kto zdobędzie główną nagrodę?

  Zobacz więcej