Aktualności Doradcy Smaku

 • original

  Sezon II, odc.2: Potrawka z jagnięciny

  Nic tak nie rozgrzewa, jak dania jednogarnkowe - łatwe i szybkie w przygotowaniu - takie jak smakowita "Potrawka z jagnięciny"!

  Zobacz więcej
 • original

  ABC Przypraw - Dipy na karnawał

  Karnawałowa impreza może, a nawet powinna oferować szerokie spektrum smaków, dodatków i przystawek. Takim ciekawym dodatkiem są dipy, które od razu kojarzą się z imprezą i spotkaniem towarzyskim. Dip to po prostu rodzaj sosu o dość gęstej konsystencji, dzięki czemu można maczać ulubione potrawy, dodając im tym samym ciekawego smaku.

  Zobacz więcej
 • original

  Doradca Smaku II, odc.3: Zapiekanka z dyni

  Dynia na słodko, słono czy ostro? U nas w zapiekance w towarzystwie aromatycznych przypraw. Oglądajcie "Doradcę Smaku" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:05, a w piątki o 20:00. Powtórki o 7:50 w TVN.

  Zobacz więcej
 • original

  Lekcja Klubu Szefów Kuchni: Wywar rybny

  Wywar rybny to ciekawa alternatywa dla najczęściej przygotowywanego wywaru drobiowego czy też wołowego. Jest świetną bazą do przygotowania zupy rybnej, risotto, galarety lub różnych sosów.

  Zobacz więcej
 • original

  Doradca Smaku II, odc.2: Potrawka z jagnięciny

  Nic tak nie rozgrzewa, jak dania jednogarnkowe - łatwe i szybkie w przygotowaniu - takie jak smakowita "Potrawka z jagnięciny"! Oglądajcie "Doradcę Smaku" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:05, a w piątki o 20:00. Powtórki o 7:50 w TVN.

  Zobacz więcej
 • original

  Wyniki KONKURSU: Przepis na rybę!

  Z przyjemnością prezentujemy najpiękniej podane, najbardziej zaskakujące i najbardziej smakowite- przepisy na rybę, którą przygotowywaliście w okresie Świąt.

  Zobacz więcej
 • original

  Czy wiesz, co to jest… kumkwat, tangela czy tangerynka?

  Kumkwat, tangela czy tangerynka to po prostu owoce cytrusowe, jednak nieco mniej popularne niż tradycyjne już niemal mandarynki, pomarańcze i grejpfruty. Kumkwat, tangela, pomelo czy tangerynka są botanicznych krzyżówkami różnych odmian owoców cytrusowych. W sklepach coraz częściej pojawia się pomelo, a od czasu do czasu nawet kumkwat.

  Zobacz więcej
 • original

  Zdrowie i energia z jednego garnka

  Już z pierwszymi słotami tęsknimy na wiosna, nowalijkami, bogactwem sezonowych owoców i warzyw i szaleństwami kolorów w kuchni. Zima nie musi jednak oznaczać kulinarnej nudy.

  Zobacz więcej
 • original

  Sezon II, odc.1: Risotto z parmezanem

  Prosto i ze smakiem! Możecie je zrobić solo lub z dodatkami - zapraszamy na Risotto z parmezanem.

  Zobacz więcej
 • original

  Sezon na: Cytrusy

  Aromat pomarańczy, słodycz mandarynek, zdrowotna moc grejfruta czy cytryny to powody dla których zimą wybieramy owoce cytrusowe. Oczywiście sięgamy też po nie, bo są po prostu szeroko dostępne i mogą stanowić alternatywę dla polskich owoców dostępnych zima – głównie jabłek.

  Zobacz więcej