Aktualności Doradcy Smaku

 • fotolia_66867645_xs

  Lekcja Klubu Szefów Kuchni: Orzeźwiające napoje

  Lato w pełni, dlatego dzisiaj polecamy kolejne pyszne, orzeźwiające i zdrowe napoje idealne na upalne dni. Zamiast kupować je w sklepie możemy szybko i błyskawicznie przygotować swoje ulubione kombinacje smaków w domu.

  Zobacz więcej
 • kafir-4

  Naturalne aromaty cytrynowe w kuchni

  Parafrazując polskie przysłowie- nie ma rzeczy niezastąpionych. Czym można więc zastąpić cytrynę w kuchni? A czym można jeszcze bardziej podkręcić cytrynowy smak potrawy? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w dzisiejszym wpisie.

  Zobacz więcej
 • fotolia_15760427_xs-3-kopia

  Fotorelacja - Złote Przeboje na Wakacjach w Wejherowie

  Letnie koncerty Złotych Przebojów na Wakacjach to nie tylko doskonała zabawa z udziałem polskich gwiazd muzyki, ale i wielkie grillowanie! Zapraszamy na fotorelację z Wejherowa!

  Zobacz więcej
 • 11-kopiowanie

  Wpis Tygodnia: Mahonia

  Latem odkrywamy nie tylko nieznane nam dotąd leśne ścieżki i wspaniałe plaże, ale stawiamy przed sobą także nowe wyzwania kulinarne.

  Zobacz więcej
 • fotolia_63953865_s

  Sezon: Poczuj miętę!

  Mięta jest zielem o wyjątkowym i szeroko rozpoznawalnym aromacie, a jego odświeżające właściwości doceniają nie tylko miłośnicy drinków i słodkości…

  Zobacz więcej
 • obraz1

  Domowe lody

  Latem, w upalne dni nic tak dobrze nie smakuje jak lody… Przynoszą nie tylko orzeźwienie, ale też przywodzą na myśl smaki dzieciństwa.

  Zobacz więcej
 • fotolia_34471716_xs

  Kulinarny weekend pełen wrażeń

  Zbliżający się weekend obfituje w kulinarne wydarzenia. W sobotę widzimy się z Wami w Wejherowie na „Złotych Przebojach na wakacjach”, a w niedzielę zapraszamy już nad jezioro na IV Ogólnopolskie Święto Jajka, albo w góry na XII Święto Borówki.

  Zobacz więcej
 • fotolia_43786582_xs

  "Złote Przeboje na wakacjach" w Wejherowie

  Już w najbliższą sobotę na koncercie "Złote Przeboje na wakacjach" usłyszymy Kasię Kowalską oraz zespół Kombii. Zapraszamy na wspólne grillowanie, konkursy i zabawę. To będzie doskonała okazja do spotkania zabawy przy udziale znakomitych gwiazd nie tylko muzyki, ale i kulinariów.

  Zobacz więcej
 • prymat-03.2014143222

  ABC przypraw: Sos polski inaczej

  Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy to doskonałe zestawienie przypraw z wyraźnym akcentem koperku i ziół. Sos idealnie odzwierciedla klasyczne walory rodzimych sałatek, wprawiając w zachwyt wszystkich miłośników świeżych warzyw.

  Zobacz więcej
 • fotolia_44708291_xs

  Lekcja Klubu Szefów Kuchni – Grillowanie kaczki

  Najpopularniejszym mięsem drobiowym przygotowywanym na grillu w Polsce zdecydowanie jest kurczak. To on obok kiełbasek, kaszanki i karkówki najczęściej gości na naszych stołach podczas imprez grillowych. Dzisiaj udowodnimy, że zgrillować można również kaczkę i to w całości.

  Zobacz więcej