Aktualności Doradcy Smaku

 • original

  Sezon II, odc. 26: Pierś z indyka z warzywami

  Soczysta, aromatyczna pierś z indyka doskonale smakuje w towarzystwie warzyw. Dziś zostanie podana na kolorowym ragoût z papryki, cukinii, pora i selera.

  Zobacz więcej
 • original

  Doradca Smaku II, odc. 26: Pierś z indyka z warzywami

  Soczysta, aromatyczna pierś z indyka doskonale smakuje w towarzystwie warzyw. Dziś zostanie podana na kolorowym ragoût z papryki, cukinii, pora i selera. "Doradca Smaku" zawsze od poniedziałku do czwartku o godz. 20:05, a w piątki o 20:00. Powtórki o 7:50 w TVN.

  Zobacz więcej
 • original

  Sezon II, odc. 25: Jabłka miłości na dzień świętego Walentego

  Jabłko przez wielu uważane jest za symbol miłości. Dlatego w dniu świętego Walentego możemy przygotować z niego pięknie wyglądający i pyszny deser dla ukochanej osoby.

  Zobacz więcej
 • original

  "Przepis dnia" - rusza 2 sezon!

  Od wtorku, 18 lutego tuż przed głównym wydaniem „Wiadomości" ponownie zobaczymy Roberta Sowę w programie "Przepis dnia".

  Zobacz więcej
 • original

  Sezon na Makaron!

  Makaron to dziś jeden z tych podstawowych produktów, który zawsze znajduje się w domu lub choćby na liście zakupów. Wiele zmieniło się w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Wcześniej makron był dodatkiem do zup, szczególnie rosołu. Co ciekawe domowej roboty makaron rosołowy spod ręki babci to dla wielu smak dzieciństwa. Jednak jak z to z każdą czasochłonną tradycją bywa - smak domowego makaronu odchodzi do lamusa.

  Zobacz więcej
 • original

  Smaczny Wrocław

  Bazar smakoszy i Restaurant Day we Wrocławiu czyli jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zapraszamy na kolejne wielkie święto jedzenia już jutro!

  Zobacz więcej
 • original

  Kulturalna Kuchnia: Jak jeść makaron?

  Długie nitki makaronu, które są zbyt długie? Mamy z tym problem jedząc np. spaghetti lub zupę z długim makaronem. A Wy jak sobie radzicie z makaronem?

  Zobacz więcej
 • original

  Idealny przepis na "Domówkę" - nowy program

  Już jutro pierwszy odcinek nowego programu kulinarnego „Domówka”. W programie przyrządzimy potrawy na domowe spotkania z przyjaciółmi.

  Zobacz więcej
 • original

  Doradca Smaku II, odc. 25: Jabłka miłości na dzień świętego Walentego

  Jabłko przez wielu uważane jest za symbol miłości. Dlatego w dniu świętego Walentego możemy przygotować z niego pięknie wyglądający i pyszny deser dla ukochanej osoby. "Doradca Smaku" zawsze od poniedziałku do czwartku o godz. 20:05, a w piątki o 20:00. Powtórki o 7:50 w TVN.

  Zobacz więcej
 • original

  ABC Afrodyzjaków

  Przyprawy od wieków towarzyszą ludzkości, wzbogacając i urozmaicając smak posiłków. Wieki temu o aromatyczne przyprawy i zioła toczono nawet wojny. W średniowieczu ziarenka pieprzu, cynamon, czy kardamon stanowiły popularną i cenną walutę; często cenniejszą od złota. Za jedną gałkę muszkatołową można było kupić kilka sztuk bydła. Dlatego też smak egzotycznych przypraw znali jedynie najbogatsi przedstawiciele społeczeństwa.

  Zobacz więcej