BOSCH - Odbierz 300 zł

Aktualności Doradcy Smaku

 • original

  Ugotowani VIP w Warszawie

  Tym razem Ugotowani w Warszawie w gwiazdorskiej odsłonie. Warszawa - centrum polskiego show biznes, gdzie żyje najwięcej spośród znanych osobowości. Kolejny odcinek "Ugotowanych" to już druga okazja do obejrzenia programu z udziałem celebrytów. Jak gotują, jacy są prywatnie, co jedzą?

  Zobacz więcej
 • original

  Kulinarne podróże: Japonia

  Kuchnia japońska jest kojarzona przez Europejczyków głownie z sushi. Małe porcje ryżu wzbogacone kompozycją orientalnych dodatków zawojowały nasze podniebienia.

  Zobacz więcej
 • original

  „Sąsiad na widelcu” w Roztoczu

  Zapraszamy na „Sąsiada na widelcu”, który już dziś o 18:25 w TVP1! Tym razem spotkamy się w Roztoczu, by wspólnie przygotować smakowite dania Lubelszczyzny.

  Zobacz więcej
 • original

  Gadżetomania: Wyciskacz do cytrusów

  Sok z cytryny w kulinariach bywa równie ważny jak sól i pieprz. Nadaje charakterystyczny i wyraźny kwaśny smak. W kuchni polskiej pojawia się często, a u niektórych nawet codziennie – na przykład w herbacie (szczególnie jesienną porą). Sok z cytryny świetnie uzupełnia i balansuje inne smaki, jak na przykład słodki w kuchni azjatyckiej.

  Zobacz więcej
 • original

  "Przepis dnia", odc. 43. Zapiekanka ziemniaczano-warzywna

  Zapiekanki, są nie tylko szybkie, ale i łatwe w przygotowaniu. Możemy przyrządzić je razem z domownikami na kolację lub na popołudniowy lunch.

  Zobacz więcej
 • original

  Gęsina na świętego Marcina!

  Na świętego Marcina najlepsza pomorska gęsina – tak brzmi hasło festiwalu gęsiny na Pomorzu. Przed nami degustacje, targ produktów wiejskich, darcie pierza i wiele innych. Zapraszamy!

  Zobacz więcej
 • original

  Konkurs: Uczta Lodu i Ognia

  "Nie żałujcie sobie jadła, przyjaciele. Nadchodzi zima." Weźcie udział w konkursie "Uczta Lodu i Ognia" by zdobyć książkę kulinarną by jadać jak ród Lannisterów, Starków czy Tyrellów.

  Zobacz więcej
 • original

  "Nie żałujcie sobie jadła, przyjaciele. Nadchodzi zima."

  Miłośnicy serialu, jak i książki "Gra o Tron" z pewnością nie raz zastanawiali się co jadał ród Lannisterów, Starków czy Tyrellów. Nowa pozycja Wydawnictwa Literackiego prezentuje przepisy na dania prosto z Winterfell, Harrenhal czy innych krain.

  Zobacz więcej
 • original

  Przepis dnia, odc. 42. Piersi z gęsi z jabłkami i przyprawami korzennymi

  Gęsina obecna jest na naszych stołach od wieków. Świetnie komponuje się na przykład w połączeniu z owocami. Dlatego też polecamy wypróbować ją z jabłkami i rozgrzewającymi przyprawami korzennymi.

  Zobacz więcej
 • original

  Kuchenne Rewolucje w Pucku

  Magda Gessler tym razem trafi do restauracji o wdzięcznej nazwie „Paradis". Jednak wbrew oczekiwaniom miejsce to nie przypomina raju. Czy uda się uniknąć piekielnej kłótni? Zapraszamy dziś o 21.30 w TVN.

  Zobacz więcej