Aktualności Doradcy Smaku

 • ds

  Doradcy Smaku Miesiąca we wrześniu

  Jak co miesiąc wyłoniliśmy spośród Was trzech najlepszych Doradców Smaku, którzy otrzymają od nas nagrody finansowe w wysokości 500, 300 oraz 200 zł. Do tego grona dołączy także Doradca wyróżniony przez Roberta Sowę. Ostatnim szczęśliwcem jest osoba, która otrzyma tytuł Blogera miesiąca.

  Zobacz więcej
 • 2

  II tura wrześniowych nagród

  Pierwszy dzień szkoły już prawie za nami. A na osłodę tych chwil przed nami II tura nagród.

  Zobacz więcej
 • 1

  Nagrody na pożegnanie lata!

  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego mamy dla Was nowości w Katalogu. Sprawdźcie, jakich pomocników kuchennych znajdziecie tym razem w naszym serwisie :)

  Zobacz więcej
 • fotolia_86740659_s

  Jak przedłużyć wakacje?

  Choć dni są jeszcze całkiem długie i bywa ciepło, to już czujemy w powietrzu nadchodzącą zmianę. Jeszcze jest zielono, ciepło a dni są jeszcze długie. Warto zatem wykorzystać w pełni te ciepłe dni oraz piękną pogodę na przykład na rodzinne wycieczki, a po nich… grillowanie.

  Zobacz więcej
 • 01_gulasz_wieprzowy_zol_5158

  Przepis dnia V: Gulasz wieprzowy, odc.1

  Gulasz wieprzowy jest popularną potrawą na polskich stołach. Sekret jego wyjątkowego smaku tkwi w wysokiej jakości składnikach oraz odpowiednio dobranych przyprawach do mięsa. Smak idealnie podkreślą owoc jałowca i rozmaryn - dobrze komponują się z czerwonym mięsem, a często stosuje się je do potraw z dziczyzny.

  Zobacz więcej
 • przepis_dnia_ewa_6662male

  Piąty sezon programu "Przepis dnia" z nową prowadzącą!

  Już dziś, 31 sierpnia startuje piąty sezon programu "Przepis dnia". Tym razem poprowadzi go nowa prowadząca - Ewa Olejniczak. Zapraszamy przed telewizory od poniedziałku do piątku o godzinie 19.15 na kanale TVP.

  Zobacz więcej
 • czarnuszka6

  Inspirujący dodatek w kuchni

  Nie jest jeszcze tak popularna, ale zdobywa coraz więcej swoich zwolenników w kuchni. A co takiego? Czarnuszka! Zdrowa i wyrazista w smaku. Sprawdźcie w naszym Wpisie Tygodnia do czego ją dodawać.

  Zobacz więcej
 • 100

  O czarnuszce słów kilka....

  To niepozorna roślina posiadająca ziarenka o olbrzymiej mocy. Starożytni przodkowie wierzyli, że ona i jej drogocenny olej "leczy wszystko z wyjątkiem śmierci". Zapraszam na wpis poświęcony tym czarnym ziarenkom i ich właściwościom.

  Zobacz więcej
 • 2015-08-22-15.39.49

  "Lato z Radiem" - ostatni weekend 29-30 sierpnia w Drezdenku i Wałczu

  Przed nami już ostatni weekend pełen wrażeń. Spotykamy się w Drezdenku i Wałczu. Tym razem również nie zabraknie atrakcji muzycznych i kulinarnych.

  Zobacz więcej
 • fotolia_85802557_s

  Hummus...smaczny i zdrowy

  To prawda, hummus w ostatnim czasie staje coraz bardziej rozpoznawalny, choć jeszcze wiele osób nie ma pojęcia o tym produkcie. Hummus to nic innego niż mieszanina gotowanej lub konserwowej ciecierzycy, cytryny, oliwy z oliwek, pasty sezamowej oraz soli i czosnku. Spożywany jest na wiele sposobów – jako „dip” do słupków warzyw, dodatek do chleba lub pity itd.

  Zobacz więcej