Aktualności Doradcy Smaku

 • img_9894

  Przepis dnia IV, odc. 52: Miętus z pieczonymi porami w sosie musztardowym

  Doskonale znany polskim wędkarzom i często wyławiany z bystrych nurtów rzek oraz głębokich jezior. Kuzyn dorsza – miętus będzie dziś brylował na naszych półmiskach.

  Zobacz więcej
 • fotolia_62867846_s

  Ladenia, czyli grecka pizza bez sera wg Teo Vafidisa

  Marzą Wam się greckie wakacje? Już dziś możecie poczuć smak tego słonecznego kraju, a konkretnie jednej z greckich wysp, przygotowując danie zwane ladenia, według przepisu Teo Vafidisa.

  Zobacz więcej
 • fotolia_68608141_m

  Jak zdrowo i skutecznie zrzucić kilogramy po ciąży?

  Istnieje powszechny pogląd, że kobieta w ciąży powinna „jeść za dwoje”. Niestety często konsekwencją takiego postępowania jest problem z powrotem do sylwetki sprzed ciąży.

  Zobacz więcej
 • obraz1

  Dołącz do myBosch!

  Do korzyści, jakie niosą ze sobą funkcje i technologia AGD marki Bosch, dołączają dodatkowe benefity dla miłośników niemieckiej perfekcji. Uczestnicy programu myBosch mogą cieszyć się m.in. z atrakcyjnego upominku powitalnego, bezpłatnej usługi serwisowej, a także z dedykowanych porad dotyczących pielęgnacji ich urządzeń marki Bosch.

  Zobacz więcej
 • 2533.900

  Kapusta – główka pełna witamin i minerałów

  W leczeniu naturalnym zajmuje pierwsze miejsce w grupie 10 najbardziej skutecznych w leczeniu roślin. Kapusta, bo o nią właśnie mi chodzi już w starożytnym Rzymie była uważana za panaceum na wszelkie choroby.

  Zobacz więcej
 • img_0512

  Przepis dnia IV, odc. 51: Podpłomyki z bundzem, zapiekanymi pomidorami i domową oliwą

  Najlepsze dania to takie, do których przygotowania wystarczy zaledwie kilka składników. Z takiego założenia wyszedł Marcin Budynek, który dzisiaj proponuje pyszne, staropolskie podpłomyki.

  Zobacz więcej
 • shutterstock_68749894

  "Ugotowani" w Gorzowie

  Pierwsza kolacja w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się u Malwiny Atras, która profesjonalnie zajmuje się fotografią i jest miłośniczką opuszczonych ruin. Czy jej kolacja okaże się równie tajemnicza?

  Zobacz więcej
 • fotolia_50679080_l

  Długo wyczekiwany hit wiosny!

  Jeszcze nie tak dawno temu szparagi w Polsce kojarzyły się przede wszystkim z koronnym produktem eksportowym Niemiec, tudzież z ofertami pracy przy szparagach za zachodnią granicą. Dzisiaj szparagi trafiły także pod polskie „strzechy” i są coraz lepiej oswajane i przyswajane na gruncie kuchni polskiej.

  Zobacz więcej
 • dpp_20.ds.1

  Fit warzywo

  Wreszcie pojawiły się u nas szparagi, a wraz z nimi mnóstwo pomysłów na ich wykorzystanie. Sprawdźcie czym kierować się przy ich zakupie i jak je przygotowywać, żeby wydobyć z nich to, co najlepsze.

  Zobacz więcej
 • fotolia_79943103_s

  5 wskazówek jak grillować ryby

  Ryba z grilla to posiłek wręcz ekspresowy. Koniecznie musi być świeża, nie mrożona - dzięki temu po upieczeniu będzie aromatyczna, a mięso delikatne w smaku. Sprawdź 5 wskazówek grillowania ryb, tak by wydobyć ich wyjątkowy smak.

  Zobacz więcej