Liczy się dobry Smak

Aktualności Doradcy Smaku

 • istock_000012102182xxxlarge

  Złote Przeboje na Wakacjach - fotorelacja z Kęt

  W ubiegłą sobotę spotkaliśmy się z Wami w Kętach. Jak zawsze w znakomitym towarzystwie grillowaliśmy i śpiewaliśmy nasze ulubione piosenki zespołu Kult i Urszuli. Zapraszamy na fotorelację.

  Zobacz więcej
 • fotolia_66282518_m

  Artykuł na zdrowie: Naucz dziecko dobrych nawyków żywieniowych

  Nawyki żywieniowe, jakich nauczymy nasze dziecko będą miały wpływ na jego rozwój, kondycję organizmu oraz zdolność uczenia się i koncentracji. Jak utrwalać zasady zdrowego odżywania od najmłodszych lat?

  Zobacz więcej
 • fotolia_53107019_l

  Sezon na musztardę

  Ilość rodzajów, bogactwo smaków i różnorodność konsystencji oraz zastosowania uczyniły z musztardy dodatek wyjątkowy i niezastąpiony, bez którego trudno wyobrazić sobie dziś smak wielu potraw.

  Zobacz więcej
 • rrytukg

  Wakacyjne Wpisy Tygodnia

  Wakacyjne gotowanie jest jak zawsze inspirujące. Bogaci w nowe pomysły zebrane przy okazji wyjazdów w dalekie i bliskie strony możemy z powodzeniem wprowadzić smakowite nowości do naszego menu. Sprawdźcie, jakimi pomysłami podzielili się z nami autorzy Wpisów Tygodnia.

  Zobacz więcej
 • 11

  Kulturalna kuchnia: „Szef”

  Filmowe lato zaskoczy nas tego roku swoją kulinarną odsłoną. Do kin wszedł właśnie smakowicie zapowiadający się „Szef”.

  Zobacz więcej
 • fotolia_50070239_xs

  Doradcy Smaku Miesiąca - sierpień

  Wyniki czas ogłosić! Jak co miesiąc wyłoniliśmy spośród Was trzech najlepszych Doradców Smaku, którzy otrzymają od nas nagrody finansowe w wysokości 500, 300 oraz 200 zł. Do tego grona dołączy także Doradca wyróżniony przez Roberta Sowę. Ostatnim szczęśliwcem jest osoba, która otrzyma tytuł Blogera miesiąca.

  Zobacz więcej
 • 111

  II tura - sierpień w Katalogu nagród

  Zapraszamy na drugą turę nagród, w której pojawi się zupełna nowość!

  Zobacz więcej
 • vb_cookingelemets_39551bfd1d016

  Gadżetomania: Naczynia wielofunkcyjne

  Stało się! Gotowanie w wymiarze profesjonalnym na dobre zagościło w naszych domach. Już nie tylko rodzime potrawy, ale również wyszukane smaki wszystkich kuchni świata pojawiają się codziennie na stołach Polaków. Kochamy poznawać, eksperymentować i kreować! A wielofunkcyjne naczynia Cooking Elements firmy Villeroy & Boch pogłębią tę kulinarną fascynację. Spróbuj!

  Zobacz więcej
 • cukinia_samozdjecie

  "Złote Przeboje na wakacjach" w Kętach

  Już jutro w Kętach niedaleko Bielska-Białej ruszamy z kolejnym koncertem "Złote Przeboje na wakacjach". Zapraszamy na wspólne grillowanie, konkursy, dobrą muzykę oraz świetną zabawę. Grillować będziemy na kulinarnym Tirze razem z Robertem Sową.

  Zobacz więcej
 • fotolia-2

  Robert Sowa i "Kuchnia pachnąca tradycją"

  W lipcu kulinarny tir Prymatu zawitał do Augustowa w ramach Targów AgroEko Turystycznych oraz "Kuchni pachnącej tradycją".

  Zobacz więcej