Aktualności Doradcy Smaku

 • dsc_2380

  AGREST - słodki, lekko cierpki, mały, jędrny ...

  ... popularny krzew owocowy ...

  Zobacz więcej
 • fotolia_62813975_m

  Zdrowie na talerzu

  Nie tylko nie powinno się opuszczać posiłków, ale należy też zadbać o to, aby były one zdrowe, odżywcze i dostarczały odpowiedniej dawki energii. Dietetycy są jednomyślni: najlepiej zaplanować 5 niewielkich posiłków, w odstępach co trzy godziny.

  Zobacz więcej
 • letnia-salatka-z-grillowanym-indykiem2

  Grillowanie na lekko? To proste!

  Lato to grillowanie, grillowanie to mięso… Soczysta karkówka, tradycyjna kiełbaska z musztardą czy skwierczący boczek na stałe goszczą w grillowym menu. Jednak coraz chętniej sięgamy po drób czy warzywa. Jednak indyk to nadal „egzotyka”, przynajmniej w wersji grillowej.

  Zobacz więcej
 • 5229.900

  Słodkie i czerwone!

  Pachnące latem czereśnie królują w naszych wypiekach. Dlaczego je tak uwielbiamy i co w sobie mają, że trudno się im oprzeć? O tym przeczytacie we Wpisie Tygodnia.

  Zobacz więcej
 • 101_6197

  Ocimum basilicum, czyli bazylia...:)

  O ile uboższa byłaby kuchnia i większość potraw w niej przyrządzanych gdyby nie bazylia! Zioło aromatyczne o właściwościach leczniczych i balsamicznym zapachu. Dlatego korzystajmy z dobrodziejstw natury i uprawiajmy ją we własnym domu :)

  Zobacz więcej
 • dsc06938

  Żurawina owoc godny polecenia :)

  Żurawina -owoc który ma duży wpływ na poprawę naszego zdrowia. Doskonale sprawdza się także w kuchennym świecie zapewniając nowe doznania smakowe- zestawienia które zachwycają:)

  Zobacz więcej
 • 5374.900

  Owoce sezonowe – czereśnie

  Chyba każdy z nas z utęsknieniem czeka na początek lata! Oprócz dużej dawki słońca w tym czasie dostarczamy również naszemu organizmowi sporo witamin i minerałów pochodzących z sezonowych owoców.

  Zobacz więcej
 • dsc_2319

  BÓB - albo wyka bób...

  ... należy do rodziny bobowatych. Jego prawidłowa nazwa botaniczna to wyka bób...

  Zobacz więcej
 • fotolia_81494597_xs

  Zostań Mistrzem Smaku i oceniaj przepisy!

  Jeżeli masz ochotę oceniać przepisy w naszym serwisie możesz zostać nowym Mistrzem Smaku. Zapraszamy do zgłoszeń w kolejnej edycji!

  Zobacz więcej
 • fotolia_83122285_s

  Twój sprzymierzeniec w projekcie "Plaża"

  Chcąc nie chcąc nadchodzące wakacje to motywator do zadbania o własny wygląd. Latem jak nigdy chcemy czuć się wyjątkowo dobrze we własnej skórze, szczególnie, że to czas odkrytych ramion, krótkich spodenek czy stroju kąpielowego.

  Zobacz więcej