Aktualności Doradcy Smaku

 • fotolia_61705354_s

  Słodkie szaleństwo tłustego czwartku

  Bilans zeszłorocznego tłustego czwartku robi wrażenie – 100 mln pączków w jeden dzień! Szacunki podają, że to ok. 2,5 pączka na Polaka, paczka ma 300 kalorii...

  Zobacz więcej
 • formatka-prwidlowe-logo

  II tura Katalogu Nagród

  Dla tych, którzy nie mogli rano poznać nowej odsłony Katalogu Nagród – startuje II tura. Zapraszamy do zamawiania!

  Zobacz więcej
 • 3

  Polacy pokochali makaron

  Dawniej makaron uwielbiali przede wszystkim Włosi. Od pewnego jednak czasu również Polacy rozkochali się w nim, czego wyraz dają w postaci coraz to nowszych i smaczniejszych pomysłów na jego wykorzystanie.

  Zobacz więcej
 • grafa-do-aktualnosci

  Rusza III Tura konkursu „Wygraj kolację u Roberta Sowy w N31”!

  To już ostatnia okazja, by powalczyć o wyjątkową nagrodę w naszym konkursie – kolację specjalną w Restauracji N31. Odpowiedzcie na proste zadanie konkursowe, którego tematem tym razem są desery.

  Zobacz więcej
 • doradcy_luty_grafika

  Doradcy Smaku w lutym

  Wybór wcale nie był łatwy! Jednak po długiej naradzie wyłoniliśmy 5 Doradców Miesiąca, którzy szczególnie zaangażowali się w styczniu we wspólnie tworzenie razem z nami pysznej księgi przepisów. Poznajcie Doradców Smaku w lutym!

  Zobacz więcej
 • fb

  Nowy miesiąc z nowymi nagrodami

  Wielu z Was z prawdziwą niecierpliwością oczekiwało nadejścia nowego miesiąca, a co za tym idzie – nowej odsłony Katalogu Nagród. Dzisiejsze propozycje nagród to przedsmak przed planowanymi atrakcjami, które już niebawem pojawią się w Serwisie.

  Zobacz więcej
 • img_5312

  Nitki, muszle, świderki - makarony

  Makaron  jest włoskim przysmakiem, który  ma rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Jadamy go coraz częściej i to nie tylko jako dodatek zup, ale jako samodzielne danie.  Makarony mogą stanowić pyszny i sycący posiłek.

  Zobacz więcej
 • ds_s02e41-kpk-014_fit-800-600

  Doradca Smaku: Kefta orientalna

  Tym razem wraz z Doradcą Smaku wyruszamy w podróż kulinarną do Orientu, którego wybitną przedstawicielką jest kefta. To popularne arabskie danie oznacza dla każdego mieszkańca tamtejszych regionów po prostu mięso mielone z cebulką, z którego powstają przeróżne formy i przysmaki.

  Zobacz więcej
 • dscn0017

  Małe słodkości

  Małe słodkości, czyli ciasteczka. Kto ich nie lubi. Rodzajów i kształtów jest chyba tysiąc. Jedni wolą czekoladowe, drudzy z lukrem, są również zwolennicy ciasteczek pełnoziarnistych z kawałkami ulubionych ziaren itp. 

  Zobacz więcej
 • screen-shot-2014-01-23-at-14.23.42_fit-800-600

  Doradca Smaku: Szaszłyki z tofu

  Próbowaliście tofu? Ten japoński sojowy twarożek w Europie uważany jest za typowo wegetariański produkt i wręcz nigdy nie jest łączony z mięsem. Tymczasem Doradca Smaku proponuje coś zupełnie nieszablonowego. Połączenie tofu z wątróbką i nadzianie ich na szaszłykową wykałaczkę.

  Zobacz więcej