Aktualności Doradcy Smaku

 • original

  ABC Przypraw - Sos do mizerii

  Sos sałatkowy do mizerii Prymat charakteryzuje się intensywnym aromatem koperku oraz innych ziół. Staranny dobór przypraw sprawia, że sos doskonale komponuje się ze smakiem świeżych warzyw, a w szczególności ogórków. Tak przygotowana mizeria stanowi idealny dodatek obiadowy do mięs i ryb.

  Zobacz więcej
 • original

  Aktualizacja Regulaminu serwisu DoradcaSmaku.pl

  Drodzy Doradcy zapraszamy wszystkich do zapoznania się z aktualizacją Regulaminu serwisu. Tekst wyróżniony kolorem czerwonym oznacza modyfikację treści Regulaminu.

  Zobacz więcej
 • original

  Program Doradca Smaku - powtórki w TVN Style

  „Doradca Smaku" to nie tylko kulinarny portal społecznościowy, ale również program telewizyjny. Serdecznie zapraszamy do oglądania powtórek minionego sezonu w TVN Style.

  Zobacz więcej
 • original

  Przebojowy weekend!

  Tym razem przed nami wyjątkowo przebojowy weekend w Kudowie Zdroju z Radiem Złote Przeboje oraz w Wiśle, w której gościć będziemy na Festiwalu Kuchni Zbójnickiej.

  Zobacz więcej
 • original

  Lekcja Klubu Szefów Kuchni: Wiśnie

  Korzystając z trwającego sezonu na wiśnie proponujemy dania z ich wykorzystaniem. Wiśnie to owoce, które pojawiają się w naszym klimacie na ok. 2 miesiące, dlatego jedzmy je jak najczęściej, bo na kolejne trzeba będzie czekać prawie rok.

  Zobacz więcej
 • original

  Złote Przeboje na Wakacjach w Kamieniu Pomorskim

  Ostatni weekend upłynął nam w Kamieniu Pomorskim bardzo szybko. Po raz kolejny odbyła się impreza z cyklu „Złote Przeboje na Wakacjach", którego partnerem są marki Prymat, Kucharek, Smak i Konspol.

  Zobacz więcej
 • original

  Sezon na groszek

  Sezon na groszek trwa w najlepsze, a przypada na czerwiec i lipiec i należy do rodziny bobowatych. Groszek cukrowy, zwany też chińskim ma płaskie, jadalne strąki, o drobnych ziarnach. Natomiast same ziarna cenione są ze względu na słodki smak, kruchość i żywy, zielony kolor.

  Zobacz więcej
 • original

  Wpis Tygodnia: Boczniaki

  Leśne wędrówki sprzyjają ostatnimi czasy grzybiarzom. Niedawno przeżywaliśmy ‘wysyp’ kurek. Teraz zapraszamy na wyjątkowo interesujący wpis o boczniakach.

  Zobacz więcej
 • original

  Kulinarne podróże: Szwecja

  Szwedzka kuchnia jest kojarzona z prostymi i jednocześnie zdrowymi potrawami oraz powszechnie lubianym szwedzkim stołem. Szwedzi kładą duży nacisk na zdrowy, ekologiczny tryb życia, a ich narodowe potrawy są tego doskonałym odzwierciedleniem.

  Zobacz więcej
 • original

  Gadżetomania: Patelnia ceramiczna

  Do tej pory teflon niepodzielnie rządził w królestwie patelni. Jednak od kiedy pojawiła się powłoka ceramiczna…. Cóż, narodziła się nowa króla w świecie patelni!

  Zobacz więcej