Aktualności Doradcy Smaku

 • original

  Konkurs – wygraj zaproszenie na warsztaty „Smaki Życia z Magdą Gessler”

  Ogłaszamy prawdziwą „Rewolucję Smaków”! Dodaj przepis w serwisie DoradcaSmaku.pl i wygraj niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w warsztatach kulinarnych, na których poznasz znaną restauratorkę i jej wyśmienitą kuchnię.

  Zobacz więcej
 • original

  Wpis Tygodnia na przystawkę

  Na dobry początek tygodnia wpis o tym, jak dobrze zacząć ucztowanie. My również uważamy, że początki są ważne, dlatego wpis „Dobre dobrego początki, czyli rzecz o przystawkach” otrzymuje od nas 1000 punktów

  Zobacz więcej
 • original

  Ugotowani w Szczecinie

  Jesteście ciekawi, co kryje się za "Tortem schabowym" i dźwięcznie brzmiącą zupą "Mamma Mia"? Zapraszamy przed telewizory o 18.00 na "Ugotowanych".

  Zobacz więcej
 • original

  Kuchenny antykwariat

  Życie jest po to by realizować swoje pasje. I tak oto dwie dziewczyny postanowiły spełnić swoje marzenia tworząc niezwykle sympatyczną restaurację. Wszystko wydaje się być perfekcyjne, ale czegoś brakuje… Znów niezbędna będzie pomoc Magdy Gessler

  Zobacz więcej
 • original

  Kolorowa Środa: brunatny

  Jesienna aura daje się we znaki. Aby jednak jeszcze nie zapadać w sen zimowy zapraszamy na grzybobranie. Dzisiejsza środa upływać nam będzie w kolorze grzybowym – brunatnym. Czujecie już zapach leśnych skarbów? To właśnie szykuje się nasza zupa :)

  Zobacz więcej
 • original

  Zamawianie nagród w okresie przedświątecznym!

  Uwaga! Planujecie zgotować komuś świąteczny prezent w postaci sprzętu firmy Bosch? Złóżcie zamówienie w październiku! Nagrody zamówione w listopadzie będą wysyłane dopiero w styczniu 2013 roku. Decyzję tę podjęliśmy w trosce o dostarczenie przesyłek przed gorączką świątecznych zakupów.

  Zobacz więcej
 • original

  Nowi Doradcy Miesiąca!

  Jak co miesiąc, wśród wszystkich Doradców Smaku jury wybiera 3 najlepszych, którzy otrzymują nagrody finansowe. Dodatkowo jeden z Doradców zostaje wyróżniony przez Roberta Sowę. Jak co miesiąc wyłoniliśmy również Blogera Miesiąca.

  Zobacz więcej
 • original

  II tura jesiennych nagród

  Ciekawi, co przyniesie II tura nagród? Zapraszamy!

  Zobacz więcej
 • original

  Grzybowy przepis na Wpis Tygodnia

  Każdy ma swój własny przepis na Wpis Tygodnia. Tym razem udało się użytkowniczce Magdalena/Madija, która podzieliła się z nami swoimi smakami jesieni

  Zobacz więcej
 • original

  Jesienna dostawa nagród

  Wraz z nadejściem jesieni mamy dla Was nową dostawę nagród. Mamy nadzieję, że tym razem znów uda nam się Was mile zaskoczyć :)

  Zobacz więcej