Aktualności Doradcy Smaku

 • dsc00030-copymale

  Konkurs "Gotuj z Doradcą Smaku" VI tura

  Wraz z emisją kolejnych odcinków programu Doradca Smaku zachęcamy Was do gotowania i odkrywania swoich smaków. Zainspirujcie się przepisami i zdobądźcie sprzęt do kuchni lub elegancką zastawę.

  Zobacz więcej
 • fotolia_66871497_s

  Ugotowani - Czy Warszawa dobrze gotuje?

  W tym tygodniu gotować będziemy z Ugotowanymi w Warszawie. Tym razem poznamy smaki Michała, który projektuje drogi, Iwony, która kocha psy, Tomasza, który prowadzi sklep ze zdrową żywnością, oraz Kingi zajmującej się nieruchomościami.

  Zobacz więcej
 • 1111

  II tura marcowych nowości w Katalogu

  Zapraszamy na drugą turę naszych marcowych nagród!

  Zobacz więcej
 • 2222222222222

  Doradcy Miesiąca – marcowe wyróżnienia

  Jak co miesiąc wyłoniliśmy spośród Was trzech najlepszych Doradców Smaku, którzy otrzymają od nas nagrody finansowe w wysokości 500, 300 oraz 200 zł. Do tego grona dołączy także Doradca wyróżniony przez Roberta Sowę. Ostatnim szczęśliwcem jest osoba, która otrzyma tytuł Blogera miesiąca.

  Zobacz więcej
 • fotolia_70580429_s

  Zamienisz ziemniaki na to warzywo?

  Słodkie ziemniaki od niedawna podbijają podniebienia Polaków. W smaku przypominają marchewkę, natomiast kolor przypomina dynię piżmową – po upieczeniu potrafią uzależnić. Zupełnie inne od zwykłych ziemniaków raczej nie zastąpią ich miejsca, ale zagwarantują wyjątkowy smak potraw.

  Zobacz więcej
 • marzec

  Marcowe nowości w Katalogu nagród!

  Nowy miesiąc, to nowe nagrody! Z nimi pieczenie, pranie, prasowanie i inne domowe prace okażą się o wiele prostsze i przyjemniejsze :). Sprawdźcie sami.

  Zobacz więcej
 • hiszpanska-zupa-krewetkowa-z-chorizo5_fit-320-250

  Smaki Hiszpanii

  Pachnąca słońcem, bogata w smaki – taka jest kuchnia hiszpańska. Po meandrach tej smakowitej kuchni przeprowadzi nas Wpis Tygodnia.

  Zobacz więcej
 • 7881.900

  Wyciskacz łez, czy cudowne warzywo? Czyli cała prawda o cebuli

  Burak stroni od cebuli, a cebula doń się czuli: “Mój Buraku, mój czerwony, czybyś nie chciał takiej żony?” Burak tylko nos zatyka: “Niech no pani prędzej zmyka. Ja chcę żonę mieć buraczą, Bo przy pani wszyscy płaczą.” Jan Brzechwa

  Zobacz więcej
 • img_2513

  Przepis dnia: Polędwica wołowa w sosie kawowym

  Polędwica to jedna z najszlachetniejszych części wołowiny. To rasowe danie mięsne „lubi” również konkretny i zdecydowany smak. U nas dzisiaj pojawi się z dodatkiem masełka ziołowego oraz aromatycznego sosu kawowego.

  Zobacz więcej
 • imag5015

  Marchewka - źródło zdrowia i urody

  Jakie cenne właściwości w swoim składzie kryje marchewka? Jaki ma wpływ na nasze zdrowie i czy rzeczywiście jest witaminową bombą? Co możemy z niej przygotować?

  Zobacz więcej