Aktualności Doradcy Smaku

 • img_9295

  Jak zrobić pikantną zupę gulaszową? Zobacz video!

  Jeśli szukacie pomysłu na szybkie, jednogarnkowe i sycące danie dla całej rodziny, to mam dla Was bardzo smaczną podpowiedź.

  Zobacz więcej
 • img_0394

  W sobotę (22.07) zapraszamy do Wilkowa na wielką rodzinną imprezę z udziałem Prymatu

  Najbliższy weekend upłynie pod hasłem atrakcji związanych z finałem kilkudniowych zawodów w skokach koni przez przeszkody, które odbędą się w Wilkowie, w województwie śląskim, podczas imprezy Silesia Equestrian. Zapowiada się także cała masa dodatkowych atrakcji, wśród których jest wielki piknik rodzinny, gdzie koniecznie wypatrujcie kulinarnego tira Prymatu z Robertem Sową, który po raz kolejny częstował Was będzie przyrządzonymi przez siebie przysmakami.

  Zobacz więcej
 • fotolia_65586541_s

  Sezon na... czereśnie

  Już od czerwca na straganach możemy dostać czereśnie. Sezon na te przepyszne owoce trwa i warto z tego korzystać. W lipcu bardzo często widzi się ludzi plujących pestkami. Czemu? Bo wszyscy jedzą czereśnie! Najczęściej podajemy je na surowo, po prostu wypłukane. To rewelacyjny letni deser. Są nie tylko bardzo smaczne, ale też zdrowe – zawierają cenny jod, potas, a także witaminy A, C i te z grupy B. Spożywanie tych małych, ale jakże cennych owoców może pomagać w walce z artretyzmem.

  Zobacz więcej
 • 2015-06-27-16.51.35

  Mistrzostwa Polski MTB i Urodziny Zdrowej Częstochowy, czyli weekend pełen wrażeń

  Można śmiało powiedzieć, że w sobotę i niedzielę się działo. W ten weekend Miasteczko Prymat zagościło na dwóch dużych imprezach: w Częstochowie i na warszawskim Ursynowie. Emocje, zabawa, a także pyszne jedzenie. Obie imprezy udały się znakomicie!

  Zobacz więcej
 • img_4242

  Miasteczko Prymat na Mistrzostwach Polski MTB

  Emocje sportowe, kolarstwo górskie, najlepsi zawodnicy – czyli najważniejsza kolarska impreza w Polsce. Przez trzy dni, od 14-16 lipca, na warszawskim Ursynowie będzie można śledzić współzawodnictwo najlepszych kolarek i kolarzy w Polsce. Trzeciego dnia mistrzostw, w niedzielę, na zawodach zagości też Miasteczko Prymat.

  Zobacz więcej
 • img_9364

  Brytyjski przysmak, czyli fish and chips. Zobacz video!

  Macie ochotę na smaki z Wielkiej Brytanii? Dziś zapraszam na przysmak prosto z Wysp, czyli niepowtarzalne i wyjątkowe fish and chips!

  Zobacz więcej
 • 7ca750e59b2851345dbee9fcb9bc571d957e215db6063f4a1apimgpsh_fullsize_distr

  Urodziny Zdrowej Częstochowy z Prymatem

  Już w tę sobotę, 15 lipca, Miasteczko Prymat zagości na trwających przez weekend Leroy Merlin Urodzinach Zdrowej Częstochowy. Uroczystość jest poświęcona przede wszystkim promocji zdrowego trybu życia, ale atrakcje będą naprawdę bardzo różnorodne!

  Zobacz więcej
 • da7a7bbc711372c19de57b12b30a3798eca36b1c09c956696apimgpsh_fullsize_distr

  Kurki – złote skarby polskich lasów

  Kiedy idąc lasem, widzimy gdzieś w oddali małe, żółte punkciki, zawsze czujemy miły dreszczyk. Te skarby lasu budzą takie emocje głównie z jednego powodu – są po prostu przepyszne. A że rosną na ogół w skupiskach, to na jednym metrze kwadratowym można często znaleźć porcję wystarczającą na smaczny dodatek do dania. Każdy już pewnie wie, że mowa o kurkach – jednych z najpopularniejszych grzybów jadalnych, które można znaleźć w polskich lasach.

  Zobacz więcej
 • img_1914

  Wspólna impreza w Narolu za nami

  Odbyło się kolejne wydarzenie kulinarne z udziałem Prymatu! Tym razem spotkaliśmy się w Narolu. Wszystko udało się znakomicie. Pogoda dopisała, a Wy jak zawsze nie zawiedliście! Jest nam bardzo miło, że tak tłumnie nas odwiedzacie.

  Zobacz więcej
 • arbuz

  Jak zrobić orzeźwiającą sałatkę z arbuza? Zobacz video i przepis!

  Arbuz to owoc, który nie tylko świetnie smakuje, ale także gasi pragnienie. Dzięki temu może nawet zastąpić napoje i jest idealny na letnie upalne dni, kiedy mamy ochotę zjeść coś lekkiego. Bardzo dobrze nadaje się na składnik sałatki.

  Zobacz więcej