Pełen smaków e-magazyn kulinarny

Aktualności Doradcy Smaku

 • fotolia_43786582_xs

  "Złote Przeboje na wakacjach" w Wejherowie

  Już w najbliższą sobotę na koncercie "Złote Przeboje na wakacjach" usłyszymy Kasię Kowalską oraz zespół Kombii. Zapraszamy na wspólne grillowanie, konkursy i zabawę. To będzie doskonała okazja do spotkania zabawy przy udziale znakomitych gwiazd nie tylko muzyki, ale i kulinariów.

  Zobacz więcej
 • prymat-03.2014143222

  ABC przypraw: Sos polski inaczej

  Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy to doskonałe zestawienie przypraw z wyraźnym akcentem koperku i ziół. Sos idealnie odzwierciedla klasyczne walory rodzimych sałatek, wprawiając w zachwyt wszystkich miłośników świeżych warzyw.

  Zobacz więcej
 • fotolia_44708291_xs

  Lekcja Klubu Szefów Kuchni – Grillowanie kaczki

  Najpopularniejszym mięsem drobiowym przygotowywanym na grillu w Polsce zdecydowanie jest kurczak. To on obok kiełbasek, kaszanki i karkówki najczęściej gości na naszych stołach podczas imprez grillowych. Dzisiaj udowodnimy, że zgrillować można również kaczkę i to w całości.

  Zobacz więcej
 • fotolia_56427821_m

  Artykuł na zdrowie: Życie na słodko

  Smak słodyczy to dla wielu z nas pokusa, której trudno się oprzeć. Niestety przyjemność, jaka kryje się pod postacią słodkich przysmaków, potrafi szybko przysporzyć nadprogramowych kilogramów. Czym więc zastąpić cukier?

  Zobacz więcej
 • istock_000023247585xxxlarge

  Wypełnij ankietę i zgarnij dodatkowe punkty!

  Zapraszamy Was do wypełnia ankiety, która porusza tematykę korzystania z treści kulinarnych. Dzięki niej uzyskamy informacje, które pomogą nam jeszcze lepiej dostosować serwis do Twoich zainteresowań. Za poświęcony czas wynagrodzimy Cię dodatkowymi 300 punktami do wymiany na nagrody w DoradcaSmaku.pl.

  Zobacz więcej
 • 38193692

  Konkurs: Oceń e-magazyn!

  W czerwcu pokazaliście nam jak czytacie e-magazyn DoradcaSmaku.pl. W lipcu oraz sierpniu mamy dla Was kolejny konkurs, w którym czekamy na Wasze opinie na temat e-magazynu DoradcaSmaku.pl. Wystarczy, że dodasz opinię na temat e-magazynu by wziąć udział w konkursie i zdobyć atrakcyjne nagrody. Dowiedz się więcej jak wziąć udział w konkursie:

  Zobacz więcej
 • fotolia_67283054_s-lewa

  Sezon: Cukinia na pierwszym planie

  Wraz z pełnią lata zaczyna się czas warzyw, owoców, grzybów… i to najlepszych, bo nie ze szklarni a z gruntu, polskiego słońca i letniego deszczu.

  Zobacz więcej
 • 101_0725

  Wpis Tygodnia: Mizuna

  W naszych letnich, również balkonowych ogródkach rosną czasem różne zioła. Zdarza się, że wśród dobrze nam znanych zasiejemy coś, co odkryje przed nami nowe horyzonty kulinarne, tak jak w przypadku migotki28, która trafiła na tajemniczo brzmiącą mizunę...

  Zobacz więcej
 • obraz2

  Gadżetomania: Sztuka serwowania

  Spotkania grillowe mogą mieć piękną oprawę. Zwykłe, tekturowe tacki można zamienić na dedykowaną grillowi zastawę, a plastikowe kubki zastąpić szkłem w modnej kolorystyce. Również dodatki do dań grillowych jak na przykład odpowiednie sztućce czy naczynia do serwowania na pewno zachęcą do degustacji.

  Zobacz więcej
 • fotolia_42367643_s

  Podkarpacki Dzień Wędliniarza i bicie rekordu Guinnessa

  W polskim zagłębiu wędliniarskim – Radomyślu Wielkim - odbędzie się niezwykłe wydarzenie, Dzień Wędliniarza, podczas którego przedstawiciele lokalnych firm mięsnych będą bić rekord Guinnessa w dość niecodziennej konkurencji…

  Zobacz więcej