Aktualności Doradcy Smaku

 • fotolia_80537279_s

  Ogórek + mięta = orzeźwienie w upały

  Ogórek nieodłącznie kojarzony z wszelkiego rodzaju sałatkami czy mizerią, od niedawna zajmuje topowe miejsca na listach orzeźwiających napojów.

  Zobacz więcej
 • zobacz-teraz

  Pełen smaków e-magazyn kulinarny

  Wspólne posiłki to chwile, kiedy możemy poczuć się naprawdę razem. Śmiejemy się, dokazujemy i kolekcjonujemy wspomnienia.

  Zobacz więcej
 • pucharek-sniadaniowy2

  Energia na cały dzień!

  Złe samopoczucie, osłabienie i dekoncentracja? To Wam nie grozi, jeśli już z samego rana zjecie pożywne śniadanie. Jak je przygotować? To proste po przeczytaniu Wpisu Tygodnia :).

  Zobacz więcej
 • kalafior5

  Surowe czy gotowane?

  Nie wyobrażamy sobie bez nich codziennej diety. Warzywa i owoce to podstawa zdrowego odżywiania. Ale czy wiemy, jak je przygotować, aby wydobyć z nich zarówno maksimum smaku, jak też właściwości odżywczych i witamin?

  Zobacz więcej
 • baklazan

  Smaki lata – bakłażan zwany "gruszką miłości"

  Lato to czas gdy wszystko smakuje wyjątkowo, młode warzywa mają swój aromat i moc witamin z których powinniśmy czerpać do woli ...

  Zobacz więcej
 • fotolia_76684997_s

  Chłód zamknięty w kolorze

  Kolorowa linia chłodziarko-zamrażarek to niezwykłe połączenie szlachetnego designu z zaawansowaną technologią chłodzenia. ColorGlass wyróżniają wyjątkowe walory estetyczne, z drzwiami ze szkła w czterech fascynujących kolorach.

  Zobacz więcej
 • buleczki-z-patelni4

  Śniadanie na weekend

  Przez wielu specjalistów uważane za najważniejszy posiłek dnia. Dostarcza pozytywnej energii na cały nadchodzący dzień. Często jednak z braku czasu ze śniadania albo całkowicie rezygnujemy, albo jemy coś w biegu. Weekend pozwala nam zwolnić....

  Zobacz więcej
 • dsc_8370

  Grillujemy w Inowrocławiu i Czersku

  Weekendowe grillowanie w Inowrocławiu i Czersku. Zapraszamy na "Lato z Radiem" przy muzyce między innymi Perfectu i Rafała Brzozowskiego.

  Zobacz więcej
 • szpinakspaghetti

  Smaki lata - szpinak

  Lato to czas gdy wszystko smakuje wyjątkowo, młode warzywa mają swój aromat i moc witamin z których powinniśmy czerpać do woli ...

  Zobacz więcej
 • fotolia_70732485_s

  Zatrzymaj smak na dłużej

  Przechowywanie produktów spożywczych stało się bardzo ważnym aspektem naszego życia, którym rządzą pewne reguły. Aby zachować pełnię wartości odżywczych i smakowych, należy pamiętać o tym, że każdy produkt z osobna należy przechowywać czy mrozić w inny sposób. Na szczęście żyjemy w czasach, w których to profesjonalne urządzenia wykonują za nas większą pracę, a my możemy w pełni wygodnie i komfortowo korzystać z zalet najnowocześniejszych technologii i cieszyć się smakiem przechowywanych potraw czy produktów.

  Zobacz więcej