Aktualności Doradcy Smaku

 • img_4349_fit-800-600

  Cykl eventów „Lato z Radiem” dobiegł końca. Dziękujemy!

  To już za nami. Dwa wakacyjne miesiące spędzaliśmy, bawiąc się z Wami podczas imprez plenerowych „Lato z Radiem”. Dopisaliście bardzo licznie, odwiedzaliście nasze miasteczko z całymi rodzinami i z przyjaciółmi, wypytując o inspirujące przepisy na grilla, kręcąc kołem fortuny, a także częstując się pysznościami z kulinarnego Tira.

  Zobacz więcej
 • 2015-06-27-16.51.35_male

  W najbliższy weekend ostatnia okazja, by bawić się podczas „Lata z Radiem”

  Wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi imprezy z cyklu z „Lato z Radiem”. Jednak na pocieszenie pozostał jeszcze jeden weekend, w trakcie którego będziecie się mogli świetnie bawić. Koniecznie odwiedźcie Kutno i Otwock, naprawdę warto.

  Zobacz więcej
 • img_0210

  „Lato z Radiem” odwiedziło Ciechanów i Stalową Wolę

  Cykl popularnych plenerowych wydarzeń „Lato z radiem” przemierza Polskę. W ubiegły weekend zatrzymało się w Ciechanowie i Stalowej Woli. Warto było odwiedzić miasteczko Prymatu, w którym gotował Robert Sowa oraz można było otrzymać mnóstwo wyjątkowych nagród.

  Zobacz więcej
 • img_4404

  „Lato z Radiem” w ubiegły weekend przemierzyło trasę od Kalisza po nadmorską Stegnę

  My nie czujemy jeszcze w powietrzu schyłku lata. Dla nas i organizatorów imprez z cyklu „Lato z Radiem” to dopiero połowa wakacji. Szczególnie, że zarówno w Kaliszu, jak i w nadmorskiej Stegnie, spędzając czas wśród różnorodnych atrakcji, można było sobie przypiec nos i ramiona. Było słońce, tłumy uczestników, zabawa oraz pyszne jedzenie na stoisku „Prymatu serwowane prosto z rąk Roberta Sowy.

  Zobacz więcej
 • img_4223

  Płońsk i Miastko bawiły się na imprezach z cyklu „Lato z Radiem”

  To już czwarty weekend, który z wielką radością spędziliśmy z Wami podczas imprez „Lato z Radiem”. Tym razem odwiedziliśmy z miasteczkiem Prymatu woj. kujawsko-pomorskie. Jak co tydzień staraliśmy się Was ugościć i zabawić jak najlepiej potrafimy – była zatem moc przypraw i gadżetów, a także wyjątkowe dania grillowe serwowane przez mistrza Roberta Sowę oraz jego ekipę.

  Zobacz więcej
 • 2015-06-27-19.52.23

  „Lato z Radiem” odwiedziło Solec Kujawski i Inowrocław

  „Lato z Radiem” dynamicznie przemieszcza się po Polsce i w ubiegły weekend odwiedziło dwie miejscowości położone w woj. kujawsko-pomorskim. Po raz kolejny dopisaliście bardzo licznie. Miasteczko Prymat z głównymi atrakcjami – tirem kulinarnym oraz kołem fortuny wyraźnie przypadło Wam do gustu. Nic dziwnego – czekało tam pyszne jedzenie od ekipy Roberta Sowy oraz eisberg, a także moc atrakcyjnych nagród do wygrania.

  Zobacz więcej
 • 2015-06-27-16.51.35_male

  „Lato z Radiem” odwiedziło Tarnowo Podgórne oraz Pruszków

  Za nami kolejne dwa wydarzenia z cyklu „Lato z Radiem”. W miejscowościach, które odwiedzamy z kulinarnym tirem Prymatu, dopisuje nie tylko pogoda. Możemy liczyć na wysoką frekwencję, za co szczególnie dziękujemy. Przynosicie ze sobą pozytywną energię i chętnie angażujecie się w zaproponowane przez nas oraz naszego partnera, markę eisberg, aktywności.

  Zobacz więcej
 • kulinarnytalent2016-28

  „KULINARNY TALENT 2016” wyłoniony!

  W czwartek, 7 kwietnia 2016 roku, odbyła się ósma emocjonująca bitwa o miano kucharza z talentem podczas VIII edycji Konkursu Sztuki Kulinarnej Roberta Sowy! Konkurs odbył się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Targi, podczas 20. jubileuszowej edycji największych Targów branży HoReCa - EuroGastro 2016.

  Zobacz więcej
 • kt-2016_logo-z-rs-kopia-2

  Kulinarny Talent 2016 – finaliści konkursu

  Już niebawem VIII edycja konkursu KULINARNY TALENT 2016! Zmagania konkursowe odbędą się podczas targów EuroGastro w dniu 7 kwietnia br. o godz. 11.00 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, ul. Marsa 56c.

  Zobacz więcej
 • fotolia_75311866_s

  Wpis tygodnia: Sylwestrowe menu

  Koniec roku coraz bliżej, a w naszej europejskiej tradycji noc zamykająca Stary Rok i rozpoczynająca Nowy Rok świętowana jest bardzo hucznie. Na taką okazję warto przygotować coś specjalnego. Z pomocą przychodzą nasi Doradcy Smaku!

  Zobacz więcej