Aktualności Doradcy Smaku

shutterstock_111963686

Rusza 3 sezon programu "Przepis dnia"

Od poniedziałku, 1 września na ekrany telewizorów powraca kolejny sezon programu kulinarnego „Przepis dnia", którego gospodarzem będzie Prymat i nowy kucharz - Marcin Budynek. Robert Sowa, prowadzący poprzednie edycje programu "Przepis Dnia" już wkrótce w kolejnych projektach z Prymatem. 

Program kulinarny „Przepis dnia" to codzienna porcja ciekawych pomysłów na rozmaite potrawy z wykorzystaniem produktów marki Prymat, Kucharek i Smak. Program opiera się na krótkiej, 4 minutowej formule zachęcającej do samodzielnego gotowania. W trzeciej już edycji programu inspirować nas będą znane i cenione regionalne składniki. Na przykład tematem pierwszego odcinka będzie kuchnia kaszubska i dorsz, którego można przyrządzić w prosty sposób we własnym domu. W kolejnych odcinkach nie zabraknie pomysłów na smakowite potrawy mięsne, rybne i warzywne.

Prowadzący program, Marcin Budynek to nie tylko kucharz z szerokim doświadczeniem, ale także autor wielu artykułów i felietonów kulinarnych. Od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską i programem "Kawa czy Herbata". Swoją pasję do gotowania odziedziczył po ojcu - wieloletnim szefie kuchni.

Zapraszamy do oglądania „Przepisu dnia" tuż przed głównym wydaniem „Wiadomości" w TVP1 .
Emisja programu: poniedziałek-piątek ok. 19:20, powtórka: poniedziałek-piątek ok. 12:40 .

Komentarze

 • 0
  img_7911
  Opublikowano

  VioletoweKucharzenie

  Fajna godzina programu:-) Na pewno będę oglądać:-)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Ola1young

  to będziemy oglądać :-)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Jolanta_P-S

  Uwielbiam Marcina, poznałam go 2 lata temu, gotowałam z nim kilkakrotnie na warsztatach kulinarnych, ma dużą wiedzę, umie ją sprzedać i jest bardzo sympatyczny.
 • 1
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  bardzo mnie to cieszy :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  Renata9

  to super, bardzo lubiłam ten program :-)
 • 0
  papryka
  Opublikowano

  adelajda

  Będziemy oglądać :)

Dodaj komentarz