Aktualności Doradcy Smaku

grill

Grillowe wydanie e-magazynu

W sklepie AppStore oraz Google Play pojawiło się bezpłatne grillowe wydanie e-magazynu Doradca Smaku. W środku dziesiątki przepisów, porad i artykułów kulinarnych! 

Doradca Smaku –magazyn kulinarny inspirowany jest także sezonowością dostępnych produktów, aby oferować przepisy i pomysły stworzone nie tylko do oglądania, ale także samodzielnego gotowania.

Zachęcamy do klikania i pobierania.

W nowym wydaniu m.in.:

 

 

Doradca Smaku e-magazyn kulinarny to bezpłatny kwartalnik pełen smaków i aromatów przeznaczony dla miłośników gotowania. Prezentowane tu treści w atrakcyjnej, interaktywnej formie dają wiele przyjemności w czytaniu i oglądaniu oraz są źródłem kulinarnych inspiracji. 

 

W magazynie można znaleźć mnóstwo przepisów z apetycznymi zdjęciami, zarówno przygotowanymi przez profesjonalistów – mistrzów kulinarnych, a także użytkowników popularnego serwisu DoradcaSmaku.pl. Każde wydanie kwartalnika zawiera ciekawe przepisy, między innymi na pyszne zupy, kolorowe sałatki, aromatyczne dania mięsne, rybne i warzywne, a także smakowite desery. 

 

 

Liczne artykuły z wielu obszarów świata kulinariów, ciekawostki, porady oraz video porady, dzięki którym przyrządzanie potraw będzie o wiele prostsze, uczynią gotowanie jeszcze przyjemniejszym. W każdym numerze pojawiać się będę również przepisy przeznaczone dla tych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Pomocne będą w tym przepisy krok po kroku, któreobrazowo pokażą, jak przyrządzić potrawy. Nie zabraknie też przepisów dla bardziej zaawansowanych miłośników kuchni, którzy poszukują nowych wyzwań i ciekawych pomysłów.  

 

 

Życzymy miłego czytania i… smacznego!

 

 

E-magazyn do pobrania w AppStore i Google Play! Kliknij na ikonę sklepu by za darmo pobrać e-magazyn:

 

     

 

lub zeskanuj kod QR:

   

 

Lub pobierz e-magazyn poniżej (kliknij na ikonę by pobrać PDF): 


Komentarze

 • 0
  no-image
  Opublikowano

  marcia7

  smaczna wersja
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Podoba mi się
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Już mam, niedługo przejrzę :)

Dodaj komentarz